Nejlepší dlouhotrvající rtěnky + jak namalovat rty

| 8.6.2016 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Jaká je základní výbava nejen všech nevěst? Neslíbatelná dlouhotrvající rtěnka! Jaké značky a odstíny doporučujeme a jak si správně namalovat rty? To vše se dozvíte v následujícím videu.

1) Dermacol Longlasting Lip Colour 16 H

Dermacol Longlasting Lip Colour 16 H je dvoufázová rtěnka, která získala ocenění Asociace vizážistů a stylistů ČR. Barva je vysoce pigmentovaná, rychle schne a výborně kryje. A jak je na tom avizovaná výdrž 16 hodin? Opravdu funguje, výdrž je celodenní s drobnými opravami středu rtů, kde se barvička vlivem jídla a pití lehce ztrácí. Rtěnka má dvě části – tekutou barvu na rty a vyživující lesk. Aplikuje se následujícím způsobem: nanesete barvu na rty, počkáte minutku, dokud nezaschne a poté přetřete průhlednou lesklou vyživující částí. Výhodou těchto tekutých barev na rty je, že snadno vytvoří plnější rty, pokud je lehce přetáhnete přes přirozenou konturu rtů. V nabídce je 9 krásných odstínů a čtyři z nich si můžete prohlédnou ve videu. Odstín 01 je jemná růžová, 02 jde již do červena skorálovým podtónem. Odstín 04 je klasická sytá červená a 08 vyniká fuchsiovou barvičkou, která je úžasná k modrým očím.

Celkový dojem

Pokud jste se bály nosit výrazné rtěnky z důvodu, že je nechcete mít rozmazané všude okolo případně se obáváte, že Vám na rtech nevydrží, je tahle dlouhotrvající rtěnka skvělým řešením. Pro milovníky výrazných rtů je must have!

2) Bourjois 12 h rouge edition

Rtěnka 12 H Rouge Edition od Bourjois má matný finish, intenzivní a pigmentované barvy, které určitě stojí za vyzkoušení. Složení rtěnky je obohaceno o extrakt z orchideje, který rty vyhlazuje od jemných linek a drobných nedokonalostí. Co se týče její výdrže, celých 12 h to bohužel není – jídlo, pití jí dává zabrat. Na druhou stranu se nemusíte bát výrazného vysušování rtů. Významně však její výdrž prodlouží konturovací tužka, která navíc pomůže definovat tvar Vašich rtů. Odstíny, které můžete vidět ve videu: odstín 35 – jemná teplá růžová, 32 – světlejší studená růžová, 33 – tmavší teplá nude barvička.

Celkový dojem

My tuto rtěnku vřele doporučujeme pro její úžasné matné barvy a plné krytí.

Náš tip: Podmínkou krásně nalíčených rtů jsou jemné, hladké, vyživené rty. Vyzkoušejte peeling z medu a třtinového cukru a vězte, že ráno budete mít rty k zulíbání 🙂

[Celkem: 4    Průměr: 2.3/5]
Share This