Nejluxusnější parfémy světa na jednom místě

| 15.10.2014 | Novinky, Parfémy, Zajímavosti | 0 komentářů

Srdce snad každého milovníka luxusních parfémů může zaplesat. V luxusním obchodu v Londýně byl slavnostně zahájen provoz Harrods Salon de Parfums. V rámci slavnostního otevření bylo představeno mnoho speciálních a limitovaných glamour vydání. Sice jsme nebyli u toho, ale podařilo se nám zjistit několik specialit, které na návštěvníky čekají.

Luxus na každém centimetru

Harrods nepřestává vzrušovat své zákazníky luxusem, exkluzivitou a inovacemi. Parfémovým „fajnšmekrům“ představuje pouze opravdové lahůdky v podobě velmi vzácných a kvalitních parfémů. V obchodě, jak jsme již oznámili, budete moci najít některé z nejvíce exkluzivních parfémových sbírek na světě a mezi nimi i speciální verze vytvořené na počest otevření tohoto luxusně zařízeného obchodu.

Na ploše 5090 m2 nejdete ty nejluxusnější značky parfémů mezi nimiž jsou: Bond No.9, Chanel, Clive Christian, Creed, Dior, Guerlain, Tom Ford či Xerjoff.

Luxusní vůně za skvělé ceny.


Speciality vytvořené exkluzivně pro Harrods Salon de Parfums

Mezi novinky, které se zabydlely v policích salonu, patří nové vydání parfému Dior J’adore, které se ukrývá v přepracovaném flakónu. Svádivá vůně růže v kombinaci s orchidejí tvoří klíčové tóny skladby nového J’adore.

Chanel Coco Noir Extrait vyjadřuje nejsilnější podobu parfému Chanel Coco Noir. Základními tóny je smyslná romantická růže a něžný jasmín. Vůně je vyráběna pouze v balení 15 ml.

Chanel Coco Noir Extrait

Chanel Coco Noir Extrait (zdroj: bit.ly/1wFHxY1)

Nová luxusní kolekce Bvlgari Le Gemme, byla inspirovaná krásou a leskem drahokamů.

V arabském stylu představuje značka Guerlain exkluzivní edici Guerlain Santal Royal, která byla poprvé uveřejněna při příležitosti otevření obchodu Harrods Salon de Parfums. Lesklý černý flakón zdobí zlaté detaily. Pod černou a zlatou stuhou se skrývá orientální kompozice s tóny santalového dřeva, kůže, neroli, skořice, růže, jantaru a pižma.

Guerlain Santal Royal

Guerlain Santal Royal (zdroj: bit.ly/1wFHxY1)

Značka Bond No.9 představuje limitovanou Harrods edici – Bond No.9 Harrods Collection, která bude k dispozici v oddělené části luxusní voňavé oázy.

Pokud nebudete mít v nejbližší době cestu do Londýna, nezoufejte. Spoustu excelentních parfémových značek si můžete koupit v klidu a pohodlí vlastního domova na Elnino.cz.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This