Nenechte si ujít vánoční soutěže s Elnino.cz

| 5.12.2016 | Novinky, Soutěže a akce | 0 komentářů

Vánoce se blíží – zabalte si i Vy letos pod stromeček luxusní voňavý dáreček. Trápí Vás vysoké prosincové výdaje? Hoďte starosti s penězi a prací za hlavu a zkuste trochu poškádlit štěstí. Tradiční parfumérie Elnino.cz letos naděluje pytel plný voňavých dárečků. Nenechte si ujít naše vánoční soutěže – napište si o oblíbenou vůni či značkovou kosmetiku, kterou byste jinak možná nikdy nevyzkoušeli. Možností je hned několik!

Facebook | Nejen víkendové adventní soutěže

Již se stalo nepsaným zvykem, že mají fanoušci naší Facebookové stránky každý týden možnost soutěžit o parfém zdarma. Pokud již naše Facebookové stránky sledujete, jistě jste již naše soutěže zaznamenali. V prosinci jsme však ještě navíc spustili pravidelné víkendové adventní soutěže o opravdové parfémové pecky – pod stromeček jsme již odeslali vůně jako Lancome La Vie Est Belle, Dior Fahrenheit či Hugo Boss Boss Bottled.

Sledujte nás na Facebooku!

Soutěže nejsou podmíněny nákupem, vyhrát tak může opravdu kdokoli. Sledovat naše stránky se teď více než vyplatí. Jaké voňavé skvosty na Vás v našich soutěžích ještě čekají? Mrkněte se sami.

YouTube | Katty píše Elnino Ježíškovi

Ve spolupráci s naší úžasnou a vždy usměvavou Katty, jsme pro Vás uspořádali na našem YouTube kanálu speciální vánoční soutěž. Jak na to?

Stačí si jen vybrat produkt z e-shopu www.parfemy-elnino.cz v ceně do 1 000 Kč, zkopírovat odkaz a vložit jej do komentáře pod video. 15. prosince vyhlásíme hned 3 výherce, kterým Elnino Ježíšek nadělí jejich vysněné voňavé dárečky.

Instagram | Elnino Ježíšek naděluje

Ani na naše Instagramové příznivce nemůže zapomenout. Jak soutěžit? Vyfoťte a označte hashtagem #elninojezisek produkt do 1000 Kč z e-shopu www.elnino.cz, který byste rádi objevili pod stromečkem. Originalitě se meze nekladou – jednoduše foťte, kreslete či pište.  Ve čtvrtek 15.12. 2016 vyhlásíme na našem Instagramovém profilu jméno šťastného výherce, kterému Elnino Ježíšek nadělí vysněný voňavý dáreček.

Voňavé vánoční dárky dostupné všem

Voňavé vánoční dárky dostupné všem

Přejeme pohádkový předvánoční čas všem. 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This