Neochvějně ženská a vášnivá vůně Because It’s You

| 19.3.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Poslední záchvěvy zimy umocňují předzvěst blížícího se jara. Nejvyšší čas rozhodit sítě po nové jarní vůni. Loňská novinka, dámská vůně Because It´s You, je plná radosti, něhy a elegance. Lahodná zralá malina a elegantní růže vás nenechají jen tak poklidně sedět opodál. Že by nový hit z dílny Armaniho?

Pro ženu, která zvládne cokoliv

Vůně Because It´s You má rozhodně našlápnuto zařadit se mezi oblíbené mainstreamové bestsellery, po kterých může člověk s čistým svědomím kdykoliv sáhnout. Milujete sladké maliny a opulentní vůni růže ve stylu vůně Trésor Midnight Rose nebo Armani Emporio Diamonds?

Giorgio Armani Emporio Armani Because It´s You

Pak si rozhodně do nákupního košíku přihoďte i květinově-ovocnou novinku roku 2017 Giorgio Armani Emporio Armani Because It´s You. Neodolatelná malina, romantická růže, až neuvěřitelné smyslné pižmo oslazené vanilkou. Zkrátka složení vůně, kterou se člověk nemusí bát koupit ani naslepo.

SLOŽENÍ:
HLAVA: citron, neroli, malina
SRDCE: růže
ZÁKLAD: vanilka, pižmo, ambrové dřevo

Smělá vůně Because It´s You dokáže ihned zaujmout. Jediný okamžik o ní prozradí, co je zač. Intenzivní a dlouhotrvající vonná kompozice dámské vůně Giorgio Armani Emporio Armani Because It´s You překypuje  květinovými akordy, specifickou vůní neroli (olej z květů hořkého pomeranče) a malinami. Kdo by to byl řekl, ale kombinace růže s citrusy v úvodu je tak geniální – dodává květům růže živost, hravost, lehkost. Maliny a vanilka pak vůni dávají příjemnou sladkost, ale vše jen v umírněných mezích. Nic ulepené, nepřirozeného. Tento ovocně-květinový mix není nijak ostrý, neobsahuje žádné pačuli, kůži či oud, jednoduše hladká a projasněná dámská vůně, která se zalíbí většině.

Pohrává si se svůdností

V základu se snoubí smyslné pižmo a sladká vanilka, díky kterým rázem získává parfém Because It´s You na hloubce. Komplexní složení nic nenarušuje, vše tak působí uhlazeně, elegantně a silně návykově. Magnetická přitažlivost bude fungovat nejen mezi vámi a možná vaší novou (nejen) letní stálicí, ale samozřejmě i mezi ní a jejím mužným protějškem, pánskou vůní Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You.

Protože když budete s ním, on bude za každých okolností silnější. Společně tvoří dokonalý pár, který se navzájem doplňuje. Zamilovaná dvojici vznikla společně a po delší odmlce doplnila řadu Emporio Armani, která byla nezvykle dlouho beze změn.

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This