Neodolatelná a hravá s vůní Givenchy Live Irrésistible

| 9.5.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Není to tak dávno, co jsme se rozplývali nad půvabem vůně Live Irrésistible (verze EDP). Na toaletní vodu jsme nemuseli dlouze čekat. S jarem 2016 ji značka Givenchy představila jako svou novinku. Live Irrésistible je veselá, hravá, ale nechybí ji dávka svůdné ženskosti. Které vlastnosti sdílí s verzí EDP?

Givenchy Live Irrésistible EDP + EDT

Givenchy Live Irrésistible EDP + EDT

Porovnáme-li obě vůně Live Irrésistible navzájem, dospějeme k zajímavému výsledku. Čerstvá novinka Givenchy Live Irrésistible Eau de Toilette se ukazuje jako dokonalý příklad toho, co si lidé často mylně myslí o koncentraci vůní. Ne každá toaletní voda musí být „jen odlehčenou verzí“ parfémované vody. Live Irrésistible Eau de Toilette patří do stejné rodiny květinově-ovocných vůní. To vše z ní ale ještě nedělá pouhé dvojče. Nová toaletka od značky Givenchy má zcela jinou osobnost.

Parfémovaná voda, která je na trhu od roku 2015, se jeví na první ovonění poměrně těžká a ne každý se dokáže přenést přes její ostré ovocné tóny v úvodu. Nebolí z nich hlava, ale rozhodně vůni Givenchy Live Irrésistible EDP nedoporučuji pro malé kanceláře.

Jaká tedy je novinka Givenchy Live Irrésistible Eau de Toilette?

Nová verze Live Irrésistible EDT představuje osvěžující interpretaci své předchůdkyně. Hravá, lehce rozpustilá a plná čerstvých ovocných tónů. Neočekávejte závratné a překvapivé změny. Výrazné odlišnosti jsou však znalcům této série vůní na první přivonění znatelné.

Givenchy Live Irrésistible Eau de Toilette

Givenchy Live Irrésistible Eau de Toilette

Po prvním kontaktu s kůží se začíná uvolňovat okouzlující vůně hrušky, která je asi nejvýraznější složkou celé vůně. V úvodním ovocném koktejlu však není sama – přihoďte pořádnou hrst malin, červených bobulí (cítím rybíz a brusinky) a šťavnatý ananas.

Složení:
Hlava: ananas, malina, hruška
Srdce: pepř, růže, červený rybíz
Základ: pižmo, dřevité tóny

Nebojte, nejedná se o spršku multivitamínového džusu. Dámská vůně Givenchy Live Irrésistible EDT je okořeněna již v úvodu o špetku růžového pepře. Kompozice je sice výrazně sladká, ale daleko méně než třeba taková bonbónová Nina Ricci Les Delices de Nina. Pro mne, jako pro milovnici a fanynku parfémů La Vie Est Belle, je Live Irrésistible EDT příjemným zpestřením mé parfémové sbírky.

Givenchy Live Irrésistible Eau de Toilette

Givenchy Live Irrésistible Eau de Toilette

Koření a pižmo vždy slibují kvalitní základ. Novinka od Givenchy se díky nim proto těší velmi dobré výdrži, zásluhou výrazného ovocného úvodu a srdce však neztrácí na hravosti.

Pokud ještě stále hledáte tu pravou vůni na letošní pozdní jaro a léto, rozhodně Vám doporučuji nenechat si ujít tuto novinku od značky Givenchy.

[Celkem: 2    Průměr: 3/5]
Share This