Neodolatelná novinka Bvlgari Rose Goldea

| 1.1.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Po velkém úspěchu vůně Goldea značka Bvlgari uvedla v roce 2016 (přesněji v červenci) svého nástupce – opojnou dámskou vůni Rose Goldea. Novodobí symbol ženské krásy, smyslnosti a půvabu. Vůně inspirovaná kultovními šperky Bvlgari a půvabem krásy samotné královny Kleopatry představuje dokonalé prolnutí klenotnického a parfumářského umu.

Alberto Morillas vytvořil vonný klenot, který v sobě odráží něhu a ušlechtilý půvab růže a pivoňky. Jemný akcent růžové je znatelný již ze samotného obalu – flakón vůně Bvlgari Rose Goldea v jemném odstínu starorůžové doplňuje zdobené hrdlo a víčko v barvě růžového zlata.

Dokonalé prolnutí klenotnického a parfumářského umu

Dlouhotrvající parfém Goldea Rose vás bude doprovázet po celý den svou jemnou vůní růže a pižma. Spojení šťavnatého granátového jablka, jasmínu a ovoce otevírá něžnou květinovou auru, která vás okamžitě uchvátí propracovaností do nejmenšího detailu.

Svůdná krása se odráží v postupně se vyvíjející vůni okvětních lístků absolutní damašské růže, která prostupuje celou kompozicí vůně Rose Goldea. Velkoryse zkombinované přírodní ingredience vytvářejí unikát, klenot mezi květinovými vůněmi.

Bvlgari Rose Goldea

Bvlgari Rose Goldea

Složení:
Hlava: pižmo, bergamot, růže, granátové jablko
Srdce: broskev, jasmín, pivoňka, damašská růže
Základ: santalové dřevo, vanilka, pižmo, olibanum

Hřejivý základ vytváří bílé pižmo, santalové dřevo, vanilka a smetanové olibanum. Díky opravdu kvalitním a silným fixátorům v základu se vůně může pyšnit nadstandartní dlouhotrvající výdrží. Alberto Morillas stále více využívá ve svých vůních jako jednu z klíčových složek granátové jablko (např.: v Bvlgari Omnia Coral, kde červené blody kombinuje s lotosovým květem a ibiškem).

Omrkněte aktuální cenovou nabídku vůně Bvlgari Rose Goldea.

Bvlgari Rose Goldea

Bvlgari Rose Goldea

Bvlgari Rose Goldea je ozdobou moderního parfumérství, která bude den co den povznášet vaše smysly. V džungli tisíců vůní novou Bvlgari Rose Goldea jen tak nepřehlédnete – věřte, že velmi snadno zakotví ve vaší paměti.

[Celkem: 4    Průměr: 2.5/5]
Share This