Nepolapitelná vůně Givenchy L´Ange Noir

| 15.2.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Toužíte-li po vůni, která ve vás bude vzbuzovat pocity plné protikladů, vzrušení a vášně, pak pro vás mám TOP TIP. Značka Givenchy vstoupila do zimní sezóny 2016/2017 s novou, naprosto úchvatnou dámskou vůní Givenchy L´Ange Noir. Přestože se s touto vůní nebudete vonět 365 dní v roce, je nutné ji mít, než později litovat, že tak dokonalá vůně unikla vaší pozornosti.

Zářivá jako anděl, nepolapitelná jako tma

Černý anděl, novodobá femme fatale či osudová žena – vůni Givenchy L´Ange Noir můžete připodobnit k mnoha projevům nespoutané vášně a živelnosti. Eau de Parfum jako svůdný elixír lásky se vším, co k němu patří – elegantní, jedinečný a nekonečně žádoucí.

L´Ange Noir rozhodně nebude patřit mezi mainstreamové „polívačky“. Doporučuji vyzkoušet v klidu, dopřát ji dostatečné množství času, abyste nepropásli její osobité kouzlo. Stane se ideální společnicí pro slavnostní okamžiky či romantické večeře.

Hřejivá gurmánská vůně

Květinově-orientální kompozice parfému Givenchy L´Ange Noir se probouzí k životu přes výrazně pepřový úvod, který dále doplňuje spojení bílého kosatce a černého sezamu. Mírně pudrové tóny se mísí s lehce slaným nádechem. Hřejivá gurmánská vůně L´Ange Noir v sobě nezapře ani přítomnost čerstvých mandlí. Pomyslným vrcholem je svůdný jantar s fazolí tonka, jejichž kombinace tvoří neodolatelně svůdné a intimní spojení.

Givenchy L´Ange Noir

Givenchy L´Ange Noir

Složení:
Hlava: bergamot, růžový pepř, mandle
Srdce: bílý kosatec, sezam
Základ: jantar, fazole tonka, ambrette

Temně černý flakón s černými třpytkami připomíná vzácný šperk (inspirovaný nejnovější haute couture módní kolekcí značky Givenchy). Tváří této bezchybné vůně se stala jedna z vůbec nejžádanějších topmodelek Aymeline Valade.

Měli jste již štěstí ovonět krásku jménem Givenchy L´Ange Noir? Podělte se s námi o své dojmy z této vůně.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This