Neslíbatelná rtěnka BOURJOIS Paris Rouge Edition Velvet

| 3.1.2018 | Novinky, Trendy v líčení | 0 komentářů

Chcete si užít po celý den opravdu sytý a výrazný odstín svých rtů? Objevili jsme rtěnku, kterou musíte vyzkoušet. Revoluční matná rtěnka od BOURJOIS Paris otevírá zcela novou éru v líčení rtů. Opravdu vydrží po celý den?

Výrazné rty po celý den

Na rtěnky nedám dopustit, ale snad jako každou ženu tak i mne přivádí k šílenství povětšinou nulová výdrž. S nude odstíny to není takové peklo, ale vyrazíte-li ráno s výrazným odstínem na rtech, jistě mi dáte za pravdu, že se stavíte před dilema – kručící žaludek či rty bez chybičky? Jen málokterá rtěnka vydrží bez újmy po celý den.

BOURJOIS Paris Rouge Edition Velvet

Renomovaná francouzská značka BOURJOIS Paris však uvedla na trh fenomenální tekutou rtěnku Rouge Edition Velvet. Dokonalý matný finiš a jasnou sytou barvu si zamilujete na první pohled. Rtěnka Rouge Edition Velvet je prostě úchvatná.

Revoluce ve světě rtěnek

Jemná textura se vyznačuje hebkou konzistencí, která lehce klouže po rtech a velmi snadno se nanáší. Díky obsahu speciálních olejů si budete moci užívat pocit přirozenosti a elegance po celý den. Díky obsahu čistých pigmentů je zaručeno dokonalé krytí rtů intenzivní a odvážnou barvou hned v první vrstvě.

Speciální pěnový aplikátor umožňuje snadné a precizní nanášení kdekoliv a kdykoliv. Není tedy nutné nejprve použít konturovací tužku. Aplikace rtěnky je tak snadná a rychlá.

BOURJOIS Paris Rouge Edition Velvet, odstín 05

Rtěnka BOURJOIS Rouge Edition Velvet po nanesení okamžik zasychá (ve srovnání s Dermacol 16H Lip Colour rozhodně kratší dobu). Já jsem neodolala a na Elnino.cz jsem si zakoupila odstín 05 OLé Flamingo!. Osobně doporučuji před nanášením jakékoliv matné rtěnky nejprve udělat z medu a cukru peeling rtů. Odstraníte odumřelé kožní buňky a rty budou působit šťavnatě a smyslně.

BOURJOIS Paris Rouge Edition Velvet

I sebelepší matná rtěnka totiž bude vaše rty vysušovat. Tekutá rtěnka Bourjois Rouge Edition Velvet však rty nevysušuje nijak výrazně. Rtěnka rty zbytečně nezatěžuje a její nošení je tak po celý den vysoce komfortní. Bezchybný sytý odstín na rtech vydržel celý pracovní maraton od brzkého rána až po večeři. Bez strachu můžete pít, jíst (jen mastnější pokrm rtěnka nepřežije a zbudou po ní jen kontury) a rty budou stále perfektní.

Tekutá rtěnka BOURJOIS Paris Rouge Edition Velvet je ultra-moderním, špičkovým kosmetickým produktem, který se musí stát i vaším MUST HAVE.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This