Nespoutaná novinka Christian Dior Sauvage

| 31.3.2016 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Christiana Diora a Johnnyho Deppa premiérově spojuje společná věc – nový pánský parfém Sauvage. Název vám může být povědomý a je tomu skutečně tak. V pořadí je to již druhý parfém Diora se stejným názvem, původního od nového dělí 49 let a odlišná orientace vůně.

Johnny Depp – bouřlivák, individualista a duchem svobodný člověk – vlastnosti, které Diora upoutaly na herci natolik, aby dostal příležitost zosobnit tak charakter, kterým by měl disponovat i pánský parfém Sauvage.

Christian Dior Sauvage

Christian Dior Sauvage

Složení:
Hlava: sečuánský pepř
Srdce: kalábrijský bergamot
Základ: ambroxan

Místo reklamního spotu, zasazeného do prostředí divoké a životem skomírající krajiny, se stafáží vlka na kapotě americké velké káry, evokuje jeho syrovost a drsnost s téměř dokonalou iluzí reality sledovaného obrazu. Nakonec, posuďte sami, zda je reklama na daný parfém díky Deppovi uvěřitelná.

Mohlo by se zdát, že zde popisuji podrobně obsah reklamy, ale vlastně je to výpověď o pravém charakteru parfému Dior Sauvage. Je temný a hluboký, nečitelný a přitom opravdový, bez přetvářky a póz. V divočině, každý sám za sebe, se sebou samotným, se svými myšlenkami. Sauvage je opravdový, férový a upřímný sám k sobě.

Dior Sauvage

Dior Sauvage

Francois Demachy, parfémový guru, který stál u zrodu pánské vůně Sauvage, vsadil divokou kartu na ambroxan, kalábrijský bergamot – jeho klasické pánské tóny a sečuánský pepř. Dřevitost a suchost ambroxanu je dokonalým synonymem vůně drsné písečné pouště. Diorův typický podpis v Sauvage určitě nepřehlédnete. Muže, který si jej zvolí za své „signature“, rovněž ne.

[Celkem: 7    Průměr: 3.6/5]
Share This