NEUTROGENA: Zvládněte i ty nejdrsnější podmínky

| 21.2.2018 | H - O, Novinky, Pečujte o sebe | 0 komentářů

S příchodem mrazivého počasí dostává pokožka zabrat. V zimě nejvíce trpí ruce a rty, které jsou snad nejčastěji opomíjenou částí těla. Pokožka je vysušená, mnohdy i bolestivě popraskaná. Signál sáhnout po osvědčené péči od Neutrogena, na kterou nedají dopustit ani ostřílení polárníci či sportovci.

Kosmetika inspirovaná norskou recepturou

Stejně jako značka Gabriella Salvete nepochází z Itálie (jedná se o českou kosmetickou značku), tak kosmetika Neutrogena nepochází z Norska. Historie značky Neutrogena sahá až do roku 1930, kdy Emanuel Stolaroff založil malou kosmetickou firmu Natone se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Z počátku firma dodávala výrobky do salónů krásy, jejichž klienti byli většinou lidé od filmového plátna. O deset let později již začala tehdy ještě Natone distribuovat svou kosmetiku i maloobchodně.

Prvotřídní kosmetika Neutrogena

První a stěžejní průlom nastal v roce 1954, kdy se Stolaroff dozvěděl o mýdle s neobvyklými vlastnostmi. Jemné a pokožku nedráždivé mýdlo se snadno smylo a velmi rychle navracelo pokožku ke svému normálnímu pH. Zcela fascinován vlastnostmi tohoto mýdla se Stolaroff rozhodl dovážet ho do USA pod názvem Neutrogena.

  • zajišťuje účinnou péči
  • intenzivně hydratuje
  • pečuje o pokožku vystavenou náročným povětrnostním podmínkám

To byl jen krůček od objevení průlomové a unikátní norské receptury (od roku 1972), která dokonale vyhovuje potřebám pokožky vystavené těm nejextrémnějším podmínkám. Inspirací pro vznik konceptu značky Neutrogena byli norští rybáři, kteří v arktických podmínkách používají masti a mléka na bázi glycerinu. Dermatology vyvíjená receptura založena právě na obsahu klasického glycerinu byla vyhodnocena jako to nejlepší řešení pro extrémně zatěžovanou, suchou a poškozeno pokožku. Dokonale vyvážené složení unikátní norské receptury účinně proniká do vrchní vrstvy pokožky, hydratuje a regeneruje ji.

Intenzivní péče pro rty

Na péči o své rty mnohdy zcela zapomínáme. Díky zanedbané a nepravidelné péči nás pak nejen během zimy trápí vysušené a popraskané rty. Přitom stačí tak málo… Pokožka na rtech je velmi jemnou (zcela postrádá melanin, který by ji chránil před škodlivým UV zářením a nemá ani mazové žlázy pro hydrataci), a proto vyžaduje zcela specifickou péči, aby rty vypadaly na první pohled zdravě, plně a krásně.

Balzám na rty Neutrogena Norwegian Formula Nourishing

Denně jsou rty vystaveny slunci, silnému větru, extrémním teplotám. Na kráse jim nepřidá ani vaše nevědomé olizování rtů během dne. Bez ohledu na aktuální stav potíží vyžadují vaše rty intenzivní hydratační péči a ochranu v podobě kvalitního balzámu. Neutrogena svůj balzám na rty s norskou recepturou ještě vylepšila o výtažek z ostružiníku morušky, který patří k nejvzácnějším a nejdražším plodům na světě. Díky vysokému obsahu antioxidantů a glycerinu v balzámu na rty budou vaše rty schopné bez „ztráty kytičky“ přežít i ty nejextrémnější podmínky.

Ruce na vás prozradí váš věk

Mít v 35 letech ruce jako stařena asi není snem nikoho z nás. Pravidelnou a intenzivní péčí o své ruce můžete zkreslit svůj věk ve váš prospěch. Je však důležité na nic nečekat a začít o své ruce pečovat včas. Vybírejte si pouze kvalitní produkty určené pro péči o pokožku rukou. Tu nejkvalitnější nabízí právě kosmetická značka Neutrogena.

Krém na ruce Neutrogena Norwegian Formula Scented Hand Cream

I silná kůže na dlaních čelí vysychání a podráždění. První krém na ruce byl vyroben Neutrogenou v roce 1972 a ihned poté se stal ikonou. Krém na ruce od Neutrogena se velmi rychle vstřebává, hloubkově hydratuje pokožku rukou a účinně obnovuje kožní bariéru. Ihned po první aplikaci budou vaše ruce hebké a jemné na dotek.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This