Nezapomenutelný východ slunce s vůní Sky di Gioia

| 22.6.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Ještě stále jste nenašla tu pravou letní vůni? Máme pro vás tip na žhavou novinku letošního roku! Na jaře 2017 spatřila světlo světa nová dámská vůně od značky Giorgio Armani. Řada Gioia se tak rozrostla o další pokračovatelku. Květinově-ovocná vůně Sky di Gioia je ideální volbou pro letní sezónu dovolených. Čím si získá i vaše srdce?

Radostná vůně Sky di Gioia vás naplní štěstím

Aby nás vůně opravdu nadchla, musí mít vlastní osobité charisma, kterým si nás získá. U Sky di Gioia je to jedinečné zachycení onoho pomíjivého kouzla východu slunce, které zbarví hladinu moře do něžně růžových odstínů. Vůně, která vystihuje symbiózu mezi krásou ženy a nespoutaností přírody. Vůně nových začátků a naděje, že každé ráno svítá s příslibem dne naplněného optimismem. Tak přesně to je Sky di Gioia!

Giorgio Armani Sky di Gioia

Giorgio Armani Sky di Gioia

Flakón vůně Sky di Gioia patří ke starým známým, nově však získal odstín barvy středomořského úsvitu. Tvar hladkého oblázku padne jako ulitý do dlaně a ještě více umocňuje pocit ze souznění s přírodou.

Zahalte se vůní, která vás uklidní

Sky di Gioia je přesně tou lehkou, vzdušnou a svěží vůní, po které v hřejivém létě v regálech parfumérií pokukujeme. Její decentní sladkost není nijak obtěžující, právě naopak. Zpočátku jsou více dominantní ovocné tóny, než které známe od původní Acqua di Gioia.  Během cca. 1 hodiny však vymizí. Poté se stává naprosto úžasnou květinovou vůní s jemným dřevitě-pudrovým základem.

Úvodní šumivé tóny exotického liči a sladké zelené hrušky skvěle fungují s jemnou a decentní vůní pivoňky (ne tak silnou jakou má čerstvě rozkvetlá pivoňka). Poté se objeví i měkká vůně růže stolisté, která prozáří kompozici stejně jako sluneční paprsek. A konečně závěr, kterému dominuje bílé pižmo s akcenty černého rybízu a listů ostružiníku.

S vůní Sky di Gioia se stačí pouze nadechnout čerstvého vzduchu a dobrá nálada je zaručena po celý den. Od jemných letních vůní osobně neočekávám 24 hodinovou intenzivní výdrž, počítejte proto, že budete muset během dne vůni Sky di Gioia obnovit a užít si ještě jednou její ovocný úvod.

[Celkem: 4    Průměr: 3/5]
Share This