Něžná limitovaná edice od Marc Jacobs Daisy Blush

| 31.8.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 1 komentář

Pokud patříte mezi zarputilé fanoušky rozkošných a něžných vůní od značky Marc Jacobs, z hledáčku by Vám rozhodně neměla uniknout limitovaná edice pro rok 2016. Tvoří ji hned celé trio oděné do dívčí růžové – Marc Jacobs Daisy Blush, Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Blush a Marc Jacobs Daisy Dream Blush. Trojice dámských vůní, které byly uvedeny na trh letos na jaře. Jaká je nová růžová interpretace oblíbené Daisy? Otestovali jsme ji za Vás.

Zábavná a hravá květinová vůně

Jako zarputilá fanynka jsem si prostě nemohla nechat ujít příležitost otestovat alespoň jednu skvostnou krásku z limitované edice Blush. Do spárů se mi dostala toaletní voda Marc Jacobs Daisy Blush – je inspirována vůní čerstvě natrhané kytice v brzkém ještě chladném jarním ránu. Stejně jako Daisy Dream je i Daisy Blush velmi jemnou, dívčí vůní. Ztělesňuje onen drobný kvítek pučící na zelenající se louce.

Marc Jacobs Daisy Blush

Marc Jacobs Daisy Blush

Složení:
Hlava: bergamot, hruška, lilie
Srdce: konvalinka, mimóza, zimolez
Základ: dřevité tóny, pižmo

Svou kolekci tak můžete rozšířit o klasický flakón Daisy, tentokrát však ve světle růžovém odstínu s víčkem zdobeným pružnými sytě růžovými gumovými květy s kovovými středy. Novinka jistě potěší všechny fanoušky značky Marc Jacobs, kteří hledají jemnou vůni vhodnou do jarních a letních dní.

Konvalinka a mimóza spoluvytváří svěží interpretaci jara

Tóny vůně Marc Jacobs Daisy Blush působí čistě, nevinně až téměř plaše. Po přivonění se cítím okamžitě optimisticky naladěna – Daisy Blush mi vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když přivoním k zápěstí. Je tak okouzlující…

Marc Jacobs Daisy Blush

Marc Jacobs Daisy Blush

Otevírá se ovocným tónem mražených hrušek (dodávají vůni až ledovou svěžest) s jemným náznakem zimolezu a bergamotu. Měkká květinová kompozice se však otevírá až s příchodem srdce – krémovou mimózu dokonale doplňuje drobná konvalinka, která je dominantní složkou celé dámské vůně Marc Jacobs Daisy Blush. Ovocné tóny v úvodu jsou jen velmi decentní a trochu utlumené bohatým květinovým srdcem. Základ tvoří  hřejivé dřevité tóny a pižmo.

Z mé strany padne jen jedna jediná kritika týkající se výdrže – je o dost slabší ve srovnání s původní Daisy. Třeba se v budoucnu dočkáme i verze EDP, které si budeme moci užívat déle. Původní Daisy je mnohem teplejší a více pižmová, ve verzi Blush je dominantní konvalinka. Marc Jacobs Daisy Blush je nekonfliktní, jednodušší květinovou vůní, kterou si stejně jako další „sedmikrásky“ zamilujete.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This