Niche parfémy plné vanilky

| 2.11.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Listopad je měsícem parfémů. Zapalte si doma vonnou svíčku a nechte se společně s námi unášet do světa exkluzivních niche vůní. K nejoblíbenějším surovinám používaných při výrobě parfémů patří bezesporu vanilka. I ve světě niche parfémů nalezneme sladké vůně plné vanilky. Dnes si blíže představíme dvě z nich.

L’Artisan Parfumeur L’Eau d’Ambre Extreme

Listopad je bezkonkurenčně nejchladnějším měsícem podzimu. Mrazivý chlad se již vkrádá téměř do každého rána. Nastalo ideální období pro výraznou, sladce orientální vůni jakou je L’Artisan Parfumeur L’Eau d’Ambre Extreme.

L´Artisan Parfumeur L´Eau d´Ambre Extreme

L´Artisan Parfumeur L´Eau d´Ambre Extreme

Dámský parfém L’Eau d’Ambre Extreme od značky L’Artisan Parfumeur je přesně tím, co si listopad žádá a po čem srdce touží. Oproti původní vůni L’Eau d’Ambre je to trošku kořenitější, hlubší a údernější, pokud ji znáte. Parfém se skvěle hodí k chladnému podzimnímu počasí. Zahalí Vás hřejivou aurou, která Vás bude doprovázet po celý den.

L'Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Extreme

L’Artisan Parfumeur L’Eau d’Ambre Extreme

Složení:
Hlava: koření
Základ: ambra, vanilka

L’Eau d’Ambre Extreme je ambrová orientálně-kořenitá směs, která začíná suchými tóny koření, které trochu udeří do nosu. Pro citlivější nos může být její kořenitá část až příliš silná. Postupně se naladí do hladké orientální atmosféry plné ambry a příjemného krémově-vanilkového podtónu.

I svou barvou parfém připomíná ambrovou pryskyřici. Na pokožce se vůně příjemně zakulatí do lehce karamelového podtónu. Ambra je již od počátku spíše tlumená, působí měkce, sladce a hřejivě. Celá kompozice působí poklidně, mírně a tak trochu záhadně. Její kouzlo navodí v místnosti, kde se s ní ocitnete, krásnou a důvěrnou atmosféru.

Zjistěte aktuální cenu této niche krásky.

Van Cleef & Arpels Collection Collection Extraordinaire Orchidee Vanille

Hodila by se Vám více vůně univerzálnějšího charakteru? Pak musíte jednoznačně vyzkoušet dámskou vůni Orchidee Vanille od značky Van Cleef & Arpels Collection. Tato vůně patří do kolekce Collection Extraordinaire. Její příjemné květinové tóny ji odlišují klasických orientálně-vanilkových vůní.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille

Složení:
Hlava: růže, cedr, mandarinka
Srdce: fialka, fazole tonka, liči, mandle, čokoláda
Základ: pižmo, vanilka, orchidej

Listopad je také známý jako měsíc kontrastů. Přes den ještě hřeje mezi barevným listím slunce, večer obloha potemní a Vás zalije mrazivý pocit chladu. Orchidee Vanille už na první dojem působí těžce, ale po chvíli zjistíte, že je se jedná o velice příjemnou vůni.

Van Cleef & Arpels Collection Collection Extraordinaire Orchidee Vanille

Van Cleef & Arpels Collection Collection Extraordinaire Orchidee Vanille

V Orchidee Vanille najdete květiny v každé fázi vůně – v úvodu vévodí růže, srdce ovládá fialka a základ patří exotické orchideji. Květinovou stránku vůně Orchidee Vanille po celou dobu podkreslují mandlové a čokoládové tóny. Tedy spíše bych řekla kakaové. Společně s vanilkou působí pudrově a vůbec nepřipomínají přeslazené pralinkové vůně.

Zjistěte aktuální cenu této niche krásky.

Orchidee Vanille je perfektní, pižmová, romantická, se sladkou vůní pudru. Ideální volbou pro pocit elegance na denní i večerní nošení.

Vsaďte na jistotu a okuste krásu niche parfémů. Takové vůně nenajdete na každém rohu. Přemýšlíte, že si chladný listopad zpestříte koupí nějaké opravdu výjimečné vůně?

[Celkem: 2    Průměr: 3.5/5]
Share This