Nina Ricci L’Air: Romantická vůně jara

| 10.3.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 4 Komentáře

Květiny na záhoncích vykvétají, ptáci začínají prozpěvovat. Hurá, jaro je tady! Již jste přemýšleli o nové lehounké vůni, kterou budete používat v následujícím jarním období? Mám pro Vás skvělý tip na něžnou romantickou vůni.

Vzdušná vůně na jaro jako stvořená

Pokud nejste ve světě parfémů absolutním nováčkem, jistě jste již narazili na flakónek s holubicemi. Ani mě nenechala tato vůně chladnou a jednoduše jsem si musela i já pořídit svůj vlastní osobní párek holubic. Nástupce z dubna roku 2011, Nina Ricci L’Air, je více romantičtější a jemnější. Ve svém vlastním inovovaném pojetí vystihuje slavnou vůni Nina Ricci L’Air du Temps z roku 1948.

Nina Ricci L´Air

Nina Ricci L’Air

Složení:
Hlava: jasmín, zimolez
Srdce: fialka
Základ: magnólie

Srovnávat Nina Ricci L’Air s L´Air Du Temps je zbytečné. Obě jsou úplně jiné. Nina Ricci L’Air působí jednodušeji, je jásavá a nabitá neutuchající pozitivní energií. Máte vlastní osobitý styl a libujete si v něžných květinových vůních? Pak jste na správné cestě za geniální jarní vůní.

Nina Ricci L’Air je romanticky jemná a teplá květinovka, do které se jednoduše zamilujete na první pohled. Celková harmonie je pečlivě vyvážená, není tedy příliš sladká nebo těžká, ale spíše nadčasová a plná lehkosti. Je čistě květinovou dámskou vůní s lehkými a vzdušnými tóny bílých květů – tóny zimolezu, jasmínu a magnólie společně s fialovými extrakty.

Nina Ricci L´Air

Oficiální reklamní kampaň vůně Nina Ricci L´Air (zdroj: bit.ly/1aZzEYR)

Celé kompozice je nepatrně zaprášena pudrem. Nina Ricci L’Air není silná, ale na pokožce se její jemná vůně drží zuby nehty. V průběhu času svou vizáž rapidně nemění, vůně zůstává poměrně konstantní. Všechno dohromady voní příjemně, hladce, svěže a jásavě. Prostě jaro se vším všudy!

Pořiďte si i Vy svůj vlastní pár holubic!

Holubice, které proslavily značku

Bez pochyb nejslavnější vůně, L’Air du Temps, byla na trh uvedena již v roce 1948. Ještě dnes zůstává tato vůně bestsellerem značky Nina Ricci. Právě design víčka, stylizovaný do páru holubic, proslavil značku po celém světě a zapsal se do dějin světa vůní.

Pár krásných holoubků na zátce parfému, symbol míru a romantiky, byl od té doby již několikrát představen v několika reinterpretacích. Některé z nich upoutají Vaši pozornost okouzlujícím peřím v barvě duhy, zatímco jiné nabízejí varianty klasického kusu L’Air du Temps.

Desing flakónu Nina Ricci L’Air, za kterým stojí Marc Lalique, byl vytvořen v duchu původního vydání a je laděn do něžných růžových odstínů, které vystihují nové pojetí vůně.

Ať už sáhnete letos na jaře po Nina Ricci L’Air nebo ne, jedno je jisté, novou vůni by to chtělo. Již jste přemýšleli o nové jarní vůni? Jaká to bude?

[Celkem: 1    Průměr: 4/5]
Share This