Nová a opět božská Olympéa Aqua Légère

| 28.4.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Vzrušující očekávání novinky od Paco Rabanne na sklonku roku 2018 vzbuzovalo v parfémovém světě rozporuplné názory – je na ní ještě co vylepšovat? Ponořme se společně do příběhu nejnovější reedice božské dámské vůně Olympéa Aqua Légère. Co ukrývá?

Božská mana s kapkou slané vanilky

Stejně jako miluji pánskou vůni Invictus Aqua, nemohu před vámi tajit ani nadšení z nové dámské vůně Olympéa Aqua Légère. Je to jednoduše ten typ vůně, kterou můžete nosit kamkoliv a kdykoliv. Nezaměnitelné a unikátní spojení sladké vanilky a slanosti mořské soli se nesmazatelně zapsalo do paměti nejednoho parfémového nadšence. Koho by kdy napadlo, že právě obyčejná sůl bude mít na výslednou vůni takový vliv. No jo, sůl je nad zlato…

Ohromující novinka roku 2018 - Olympéa Aqua Légère

Ohromující novinka roku 2018 – Olympéa Aqua Légère

Olympéa Aqua Légère je přesně tou dámskou vůní, na kterou budete mít s blížícím se létem opravdu chuť! Když zavřete oči, připomíná netradiční slané karamelové lahůdky smíchané s broskvovou smetanou, které můžete mlsat v letní kavárně na pobřeží moře. Ohromující směsice Olympéa Aqua Légère je tvořena z citrónového květu, slané vanilky, klementinky, křehkým leknínem, jasmínem, šedou ambrou a kašmírem.

SLOŽENÍ:

HLAVA: klementinka, květ citronovníku
SRDCE: leknín, jasmín, slunečný tón
ZÁKLAD: vanilka, kašmírové dřevo, sůl, šedá ambra

Ohromující Olympéa Aqua Légère

Ohromující Olympéa Aqua Légère

Smetanová vanilka je příjemně sladká a opravdu návyková se svým neočekávaným slaným finišem. Jasmín je elegantní, ženský a tajemný. Zatímco citrusové poznámky se postarají o celkový pocit neutuchající svěžesti a jiskření, kašmír dodává vůni skutečně luxusní auru a zároveň je pevnou smyslnou základnou celé kompozice.

Pokud milujete lahodné ovocně laděné květy, pak se budete s Olympéa Aqua Légère vznášet na obláčku nadšení. Zalíbení v ní naleznou i ty z vás, které milují „slunce ukryté ve flakonu“. Nová Olympéa je jako bronzová bohyně.

Ohromující novinka roku 2018 - Olympéa Aqua Légère

Ohromující novinka roku 2018 – Olympéa Aqua Légère

Paco Rabanne Olympéa Aqua Légère je tak radostnou vůní, proto je téměř nemožné nebýt šťastná, když ji nosíte! Jedno je jisté, už nyní vím, že s příchodem léta budu mít na sobě vůni Olympéa Aqua Légère.

Již jste přemýšleli nad novou letní vůní? Po které pokukujete? 

[Celkem: 2    Průměr: 4/5]
Share This