Nová éra červené právě začíná!

| 18.10.2017 | Novinky, Trendy v líčení | 0 komentářů

Milovaná, nestárnoucí a v každém případě univerzální… Červená barva letos na podzim zažívá velký boom. Ohnivě červená, malinová, karmínová, rubínová, purpurová, … Nesčetně odstínů červené jsou synonymem pro největší hit sezóny podzim/zima 2017. V barevné škále módních návrhářů se objevuje pravidelně, ale letos bude všudypřítomná a nepřehlédnutelná. Čím sytější a intenzivnější odstín, tím lépe.

Jako červená Karkulka

Červená letos prostě hraje prim. A když se oblétnete od hlavy až k patě do rudé, rozhodně tím nic nepokazíte, ba naopak. Pokud takové radikální pojetí není nic pro vás, vsaďte alespoň na masivní a sytě červené rudé doplňky. Své kouzlo neztrácejí ani červené odstíny laků na nehty, které se hodí ke kterémukoli outfitu.

Rtěnky, které vám nesmí uniknout!

Každá žena by ve své kosmetické taštičce měla vždy mít rudou rtěnku. Je to jediný produkt, se kterým budete za každých okolností, jednoduše vždy a všude, vypadat elegantně, božsky, neodolatelně, … Francouzsky bez ní nemohou snad ani dýchat. Nalézt ten správný odstín červené, je ale mnohdy zapeklitým oříškem. Výběr rozhodně neuspěchejte.

Rtěnky, které nikdy nevyjdou z módy

Rtěnky, které nikdy nevyjdou z módy

►► Zajímavost ►►

Co je víc než rtěnka? Dvojitá rtěnka! Matná nebo lesklá? Ideálně obě. Dior přichází s revoluční novinkou Rouge Dior Double Rouge – rtěnkou, která boří všechny zažité mýty a otevírá zcela novou dimenzi v líčení rtů. Jediným tahem vytvoříte ombré efekt – syté pigmenty vykreslí perfektní konturu, zatímco světlejší střed rtěnky dodá rtům kovový lesk. (No, už aby byla k dispozici i na Elnino.cz. Ta v mém nákupním košíku chybět rozhodně nebude.)

Letos se rozhodně nebojte sáhnout po intenzivních a sytých odstínech červené při výběru nového šatníku i kosmetiky. Vybírejte dle jednoduchého pravidla: čím výraznější, tím lepší. A červená rtěnka? Ta je prostě MUST HAVE letošního podzimu.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This