Nová Euphoria Essence je tu!

| 9.9.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 4 Komentáře

V srpnu 2015 Calvin Klein představil dva nové přírůstky do kolekce Euphoria. Původní dámská verze Euphoria z roku 2005 patří mezi jednu z vůbec nejprodávanějších a nejoblíbenějších vůní. Jaká je žhavá novinka v podobě limitované edice Euphoria Essence?

Smyslná, květinová vůně se špetkou orientu

První přivonění mi ihned připomnělo vůni Lancôme Midnight Rose (obě vůně spojuje vůně malin, růžového pepře a jasmínu). Euphoria Essence v sobě samozřejmě nese i prvky původní kultovní vůně Euphoria, mnoho jich ale nečekejte. Tak vzdálená podobnost, či spíše výrazná odlišnost, mě trochu překvapily.

Calvin Klein Euphoria Essence

Calvin Klein Euphoria Essence

Složení:
Hlava: pepř, malina, černý rybíz
Srdce: jasmín, konvalinka, orchidej
Základ: bílá čokoláda, pačuli, kašmírové dřevo

Smyslná esence se otevírá působivou kombinací ovoce, značnou převahu mají maliny zabalené do exotické vůně orchideje. Ovocno-květinová kompozice s lehce orientální tečkou dále pokračuje propojením smyslných tónů jasmínu a bílé čokolády.

Orchidej a čokoláda bohužel nemá moc dlouhého trvání. Na kůži se postupně vytrácí. Přece jen silný orientální závěr v podobě kašmírového dřeva, pikantních tónů koření a pačuli sladké srdce přebíjí.

Calvin Klein Euphoria Essence

Calvin Klein Euphoria Essence

Jaká je aktuální cena limitované edice Calvin Klein Euphoria Essence?

Je nevinná i smyslná zároveň. Plná energie a nových začátků. Kombinace šťavnatého ovoce, jemných květin a kašmírového dřeva vzbuzuje pocit nejvyššího luxusu. Jedinečný mix Euphoria Essence rozhodně stojí za vyzkoušení. Okouzlete své okolí dokonalou souhrou tónů, přirozeností a krásou.

[Celkem: 1    Průměr: 3/5]
Share This