Nová limitovaná edice od Carolina Herrera

| 7.5.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Každý rok přichází Carolina Herrera na trh s novou limitovanou edicí CH, jejíž hlavní inspirací je určitý životní styl. Patříte k milovníkům divoké přírody? Pak Vás jistě zaujme dech beroucí vůně Carolina Herrera CH Africa.

Vydejte se na cestu divokou savanou

První vůně edice CH byla na trh uvedena již v roce 2008. Novinka roku 2015 Carolina Herrera CH Africa Vás zavede na cestu po exotickém africkém kontinentu. Hlavní inspiraci čerpali tvůrci této vůně v divoké a nespoutané africké vegetaci a v nekonečných dunách nigerijské pouště. Afrika je mým snem již od mala, možná i proto mě tato vůně zaujala na první pohled.

žirafa

Stylový přívěšek ve tvaru žirafy

Samotný flakón vůně Carolina Herrera CH Africa Vás během okamžiku přenese do sluncem zalité krajiny. Barvy Afriky jsou prezentovány zvířecím vzorem, který pokrývá tělo flakónu. Osobně mi úsměv na tváři vykouzlil zlatý přívěšek ve tvaru žirafy, který ještě více umocňuje mou zvědavost na tuto vůni.

Chcete mít vlastní vůni Afriky i u Vás doma?

Svěží, pikantní a osobitá

Na letní vůně nejsem nijak náročná, ale když se na obzoru objeví nějaký zajímavý kousek, málokdy odolám. V tomto případě opravdu nelituji! Vůně CH Africa nadchla můj nos od samého počátku. V úvodu jsou v originálním složení cítit šťavnaté tóny pomeranče v kombinaci s mou oblíbenou fialkou. Pomeranč je opravdu výrazný. Přiznám se, že jsem měla trochu obavy ze skořice v srdci, ale právě ta ve spojení s osvěžujícím rooibos čajem dodává vůní na exotičnosti a zároveň vůni prohřívá africkým sluncem.

Carolina Herrera CH Africa

Carolina Herrera CH Africa

Tento nádherný mix vůní a chutí zahaluje jemným sametově hebkým kožíškem směs svůdné vanilky, až mystické somálské kadidlo a výrazné dřevité poznámky.

Carolina Herrera CH Africa ve Vás vzbudí neodolatelnou závislost, díky které budete mít chuť sednout na nejbližší let do Keni a poznat osobně krásu divoké africké přírody.

Carolina Herrera CH Africa pro pány

Vůně CH Africa Men je energická jako nějaký životabudič a teplá, ale i svěží na samém počátku. Otevírá se zajímavě vyladěnou mandarinkou s bohatou dávkou koření.

Carolina Herrera CH Africa Men

Carolina Herrera CH Africa Men

Po odeznění úvodních tónů se přihlásí o slovo šalvěj a pálivá paprička pimento. Srdce se rozbuší v dobrodružném rytmu poháněné energií kávy a dřeva ze základu.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This