Nová tvář značky Frais Monde

| 15.11.2014 | A - G, Novinky, Pečujte o sebe, Značky od A-Z | 0 komentářů

Doktorka farmacie a Miss ČR roku 2004, Jana Doleželová, se stala v roce 2014 tváří termální 100% BIO kosmetiky a dekorativní kosmetiky značky FRAIS MONDE pro Českou a Slovenskou republiku.

Vybrali jsme si právě Janu Doleželovou pro její nádherně svěží vzhled, jemnost, avšak také odbornost jí vlastní – profese doktorky farmacie. Její tvář dokonale představuje a ztělesňuje značku FRAIS MONDE“, říká jeden z jednatelů společnosti el nino parfum, s.r.o., výhradní distributor značky Frais Monde pro Českou a Slovenskou republiku.

lekárna_zmenšená

Tvář značky Frais Monde PharmDr. Jana Doleželová

Práce s Janou Doleželovou v rámci kampaně pro značku Frais Monde je velkým přínosem nejen pro společnost el nino parfum, s.r.o., ale hlavně pro naše zákazníky. Modelka svým přirozeným půvabem přináší kosmetice Frais Monde svěžest a eleganci. Její odborný pohled na oblast dermatologie přináší i řešení pro ty, kteří jsou nuceni pro svou pleť používat pouze hypoalergenní přípravky.

Jana Doležalová v lékárně„Ve své profesi lékárnice se snažím být opravdu výjimečná, přinášet lidem pouze ty nejvhodnější produkty, a proto jsem si i já vybrala do svého portfolia termální BIO kosmetiku FRAIS MONDE společně s dekorativní termální kosmetikou, která na našem trhu tolik chybí.“ svěřila se nám PharmDr. Doleželová.


Do lékárny, kterou vede právě Jana Doleželová, docházejí denně ženy, které hledají pro svou citlivou pleť ty nejvhodnější přípravky.

„Použít klasické oční stíny, make-up či rtěnku je pro tyto ženy jen těžko představitelné. Jejich pleť často reaguje zarudnutím a alergickou reakcí, a proto je značka Frais Monde opravdu tím pravým řešením pro dámy i s tou nejcitlivější pletí.“ BIO termální kosmetiku a dekorativní kosmetiku Frais Monde PharmDr. Jana Doleželová vřele doporučuje všem, kteří trpí velmi citlivou pletí.

[Celkem: 2    Průměr: 4.5/5]
Share This