Nová verze Giorgio Armani Code Satin je tu!

| 8.10.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 2 Komentáře

Původní parfém Giorgio Armani Code z roku 2006 se stal jednou z nejoblíbenějších vůní této značky. V srpnu 2015 značka na trh uvedla novou verzi Code Satin. Zvědavost mi nedala, a proto jak se naskytla příležitost, hned jsem ji otestovala.

Armani Code, tak jak ji neznáte

Dáváte přednost sladším a rafinovanějším vůním? Pak pro Vás bude parfém Giorgio Armani Code Satin lepší volbou než původní Code. Vůně Armani Code Satin se řadí mezi květinově-ovocné a gurmánské parfémy jako například oblíbená La Vie Est Belle.

Giorgio Armani Code Satin

Giorgio Armani Code Satin

V zásadě si jsou v úvodu obě vůně podobné – ovocný s výraznou pačuli v základu. Code Satin se otevírá třpytivými tóny zázvoru a hruškovým sorbetem. V Armani Code Satin však jednoznačně převládá vanilka a mocné květinové srdce z bílých květů – jasmín, neroli a květ pomeranče.

Jaká je cena vůně Armani Code Satin?

Code Satin je opulentní a sladkou interpretací klasické Armani Code, kterou si jistě zamilují všichni příznivci sladkých gurmánských vůní. Základ je doslova k nakousnutí – rafinovaná kombinace pralinek, kakaa, vanilky a pačuli. Novinka Armani Code Satin se od původní hravé vůně Armani Code s medovým základem značně liší. Vyjadřuje její odvrácenou tvář – je smyslnou, provokativní a energickou vůní.

Giorgio Armani Code Satin

Giorgio Armani Code Satin

Složení:
Hlava: zázvor, sorbet, hruška
Srdce: neroli, pomerančové květy, jasmín
Základ: kakao, pralinky, pačuli, vanilka

Zkoušela jsem pouze jednou, ale s čistým svědomím mohu říci, že vůně má skvělou dlouhotrvající výdrž. Pokud nemáte původní Armani Code rádi, budete Satin nenávidět ještě více. Takový je už její úděl…

Giorgio Armani Code Satin

Giorgio Armani Code Satin

Armani Code Satin bude skvělou volbou pro podzimní sychravé a chladné dny. Dodá Vám provokativní šarm, energii a mimořádné kouzlo Vaší osobnosti. Jste připraveni na to pravé smyslné svádění ala Armani Code?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This