Nová vůně Marc Jacobs Daisy Dream Forever

| 19.8.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 8 Komentářů

Mám neskutečnou radost, že Vám dnes mohu představit nový elegantní přírůstek do rodiny Daisy. Novinka léta 2015, přesněji měsíce srpna, byla inspirována blankytně modrým nebem. Rozkošná dámská vůně Marc Jacobs Daisy Dream Forever Vás uchvátí nejen svým půvabným flakónem, ale i svou bohatou dlouhotrvající vůní. A jaká je?

Sedmikráska vykvetlá pod modravým nebem

Pro vůně od Marca Jacobse mám opravdu slabost, ale to už možná někteří z Vás moc dobře vědí. Do vůně Daisy Dream jsem se loni v létě zamilovala na první pohled. A zůstávám ji věrná beze změny až do dnešních dní. Jakmile jsem se dopídila, že Mark Jacobs plánuje její  sestru, začala jsem ji úpěnlivě vyhlížet na stránkách parfumérie Elnino.cz.

Porovnání flakónů Daisy Dream

Porovnání flakónů Daisy Dream (zdroj: bit.ly/1J3dd1k, citováno dne 19.8. 2015)

Oba flakóny jsou dokonalé. Novou Daisy Dream Forever zdobí matné modré květy se stříbrnými středy, které jsou seskládané do ozdobné květinové krajky, stejně jako tomu bylo u Daisy Dream (ta má květy bílé se zlatými středy).

Modrou skleněnou láhev zdobí stříbrné víčko taktéž zdobené modrými, lehce mléčnými květy. Tak trochu mi design těchto krásek od Marca Jacobse evokuje éru 60. let, co myslíte? Každopádně obě patří k vůním, které si na pohled velmi snadno zapamatujete a kdykoli si tak díky jejich rozkošnému flakónu vzpomenete na jejich jméno.

A jaká je Daisy Dream Forever?

Složení obou těchto vůní je vlastně téměř stejné. Nicméně Daisy Dream Forever má některé tóny zdůrazněné a více intenzivnější. V úvodu tohoto ovocno-květinového mixu je nejvýraznější šťavnatá ostružina, kterou doplňuje hruška a grapefruit.

Marc Jacobs Daisy Dream Forever

Marc Jacobs Daisy Dream Forever

Složení:
Hlava: hruška, ostřužiny, grapefruit
Srdce: jasmín, vistárie
Základ: liči, dřevité tóny

Původní Daisy Dream je lehká, svěží, květinová vůně, která se skvěle hodí do teplejšího letního počasí. Nová Daisy Dream Forever představuje původní Daisy Dream v mnohem elegantnějším a intenzivnějším světle. Rozhodně je více sladká a rozdíl je i ve výraznějším dřevitém základu. Výrazná sladkost se rozvolní až po chvilce, šťavnatost ovoce ji však stahuje a z vůně se tak nestává klasická přeslazená bonbonová vůně.

Mrkněte, jaká je aktuální cena vůně Daisy Dream Forever.

V srdci rozkvétají jemné květy modré vistárie a jasmínu. Pomyslnou svůdnou tečku vytváří dotek exotického liči a dřevitých tónů. Při testování jsem si (ani vlastně nevím proč) vzpomněla na babiččin vynikající borůvkový koláč – sladký, chutný a přitom plný ovocné šťávy. A přesně taková je i Daisy Dream Forever.

Marc Jacobs Daisy Dream Forever

Marc Jacobs Daisy Dream Forever

Která je ale lepší? To se dá jen těžko rozhodnout. Daisy Dream Forever je bohatá dámská vůně plná tónů lesního ovoce, která Vás nadchne ať je teplo nebo zima. Tahle modrá kráska Vám může dělat radost 365 dní v roce a vždy bude dokonalá. Výdrž je excelentní – i po 8 hodinách ji po přivonění k zápěstí stále cítím.

Zkoušeli jste ji už také? Jak se Vám líbí?

[Celkem: 2    Průměr: 2.5/5]
Share This