Novinka Chloé Si Belle: Tak krásná…

| 31.3.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Patříte-li stejně jako já k fanouškům značky Chloé, pak jste jistě netrpělivě očekávali novinku pro rok 2015 – novou See By Chloé Si Belle. Klasické Chloé Chloé jsem již tak trochu převoněná, ale na See By Chloé nedám v jarním období dopustit.  Zvědavost byla jednoduše silnější než já.

Chloé mile překvapilo novou jarní vůní

Jakmile mi na zahrádce vykvetou první sněženky, je nejvyšší čas přeorganizovat svou parfémovou poličku. V únoru 2015 byla do prodeje uvedena limitovaná edice See By Chloé Si BelleZajímalo mě, zda bude minimálně stejně tak dobrá jako její starší sestra. Vzhledem k názvu Si Belle, což je francouzský výraz pro „tak krásný„, bylo jistě nejen mé očekávání vysoké. Věřte, že si tuto jemnou jarní vůni a její přirozené kouzlo zamilujete na první pohled.

See by Chloé je opět okouzlující a romantická. Živá, moderní, květinová kompozice vytvořená Louise Turnerem a Nathalie Gracia-Cetto, Vás dostane svou bezstarostnou hravostí a vykouzlí úsměv na tváři po prvním přivonění.

Příroda v rozpuku skrytá ve flakónku

Žena See By Chloé Si Belle dává svému okolí jasně najevo svou přirozenou a jemnou ženskost, krásu a půvab. Kompozice moderní květinové vůně postupně odhaluje svou jiskřivou svěžest, spontánnost a smělost. Jednotlivé složky jsou plné života, dokážou Vás nabudit a budí až lehce koketní dojem.

Si Belle se otevírá akordy neroli a zelených březových lístků. Pravda, na značku Chloé celkem neobvyklá kombinace, ale výsledek je parádní. Díky netradičním horním tónům vzniká vůně překypující překvapivým kontrastem. Srdce je sladké, jemné a něžně romantické, jednoduše takové, které bychom u této značky očekávali. Mísí se v něm krémové lístky gardénie s květem pomerančovníku.

Chloe See by Chloe Si Belle

Složení:
Hlava: bříza, neroli
Srdce: pomerančové květy, gardénie
Základ: bílé pižmo

Pomerančový květ mi svou křehkostí evokuje romantiku jako z klasického černobílého filmu. Je odpovědný za něžné pocity, které s Vámi zůstanou po celý den. Smyslnost dodává bílé pižmo v základu vůně.

Transparentní růžový flakón umožňuje sledovat narůžovělou tekutinu uvnitř. Někomu může evokovat ptačí klícku, jinému romantickou skládanou sukni. Jedno je jisté, jeho jednoduchý, tak trochu již kultovní tvar, si velmi snadno zapamatujete.

Díky Si Belle rozšířila značka Chloé svou sbírku vůní řady See By Chloé, která byla zahájena první vlaštovkou See by Chloe, uvedenou na trh v roce 2012, a půvabně květinovou See by Chloé Eau Fraiche, která byla představena loni v lednu 2014.

Jak jsem říkala již na začátku, novinku See By Chloé Si Belle, jsem si zamilovala. Pokud budete mít příležitost, rozhodně novou Chloé otestujte a řekněte mi, jak se jeví Vám.

[Celkem: 3    Průměr: 3.3/5]
Share This