Novinka Lancôme La Nuit Trésor Caresse

| 11.1.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Nahlédněte do fascinujícího světa okouzlujících vůní Lancôme. Milovnice líbezných sladkých vůní by měly zbystřit – Lancôme totiž představil nový přírůstek do řady Trésor. Pojďme si společně blíže představit žhavou novinku Trésor La Nuit Caresse.

Gurmánské afrodiziakum, kterému neodoláte

Legendární dámská vůně Trésor je na trhu již od roku 1990. Od té doby se dočkala několika povedených interpretací. Pro ty z vás, kterým učarovala verze Lancôme La Nuit Trésor, mám dobrou zprávu – nejnovější verzi La Nuit Trésor Caresse si můžete objednat v klidu bez předchozího vyzkoušení.

Lancome La Nuit Trésor Caresse

Lancome La Nuit Trésor Caresse

Složení:
Hlava: malina, bergamot, liči, růžový pepř
Srdce: Damašská růže, jasmín, mandlové květy
Základ: fazole tonka, orchidej, vanilka, pačuli, bílé pižmo

La Nuit Trésor Caresse je odlehčenou interpretací dámské vůně La Nuit Tresor. O něco méně sladkou, ale i tak s dostatečnou dávkou vanilky, která zde hraje prim. Flakón tvaru černého broušeného diamantu je ozdoben ne černou, ale nově růžovou saténovou růží. Hvězdné nebe francouzských parfémů rozzářil nový milostný nápoj vytvořený z těch nejvybranějších surovin. Lákavý, opojný a svůdný.

Mrkněte na aktuální cenovou nabídku vůně Lancôme La Nuit Trésor Caresse.

Nejvzácnější suroviny, vytříbená kompozice

Lancôme La Nuit Trésor Caresse se otevírá ovocnou směsicí malin, bergamotu a exotického liči okořeněnou špetkou růžového pepře. Maliny jsou v úvodu nejvýraznější, celkově počáteční tóny působí lehčí a měkčí. Opulentnímu květinovému srdci vládne Damašská růže, známá jako Queen of Roses, kterou doplňují tóny jasmínu a mandlového květu. Tonka v základu zintenzivňuje mandlový akord. Dominantní složkou hřejivého základu však zůstává vanilka, kterou dále doplňují orchidej, pačuli a bílé pižmo.

Lancôme La Nuit Trésor Caresse

Lancôme La Nuit Trésor Caresse

Blízká spojitost dle složení s neméně oblíbenou vůní téže značky, La Vie Est Belle, se nezapře, nicméně Lancôme La Nuit Trésor Caresse není totéž. Vyzkoušejte a napište nám svůj názor na tuto novinku. 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This