Novinka od Calvina Kleina Eternity Now

| 14.9.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Již je to 27 let, co byla představena původní vůně Calvin Klein Eternity. Od té doby trh zaplavují nové a nové variace této veleúspěšné vůně. Jaká je ta vůbec nejnovější z nich z roku 2015 Calvin Klein Eternity Now?

Sladká a zároveň tak lehká

I nová verze dámské Eternity Now v sobě ukrývá přirozenou krásu, půvab a eleganci. Evokuje ve mě známou vůni čerstvě vypraného prádla. Jasná, měkká, lehká… V teplém počasí je skvělá, ale ještě lépe vyzní v chladném podzimu, kdy prozáří i ten nejsychravější den.

Calvin Klein Eternity Now

Calvin Klein Eternity Now

Složení:
Hlava: sorbet, liči, kdouloň
Srdce: květy broskvoně, neroli, pivoňka
Základ: pižmo, kašmírové dřevo, ambroxan

Otevírá se sladkými a šumivými tóny sorbetu a liči (nemohu si pomoci, ale já tedy spíše cítím grapefruit). Úvod je hodně citrusový a na někoho může být až moc. Květinové srdce je to, co Vás nadchne. Pivoňka, broskvové květy a lístky neroli společně přecházejí do dřevitého základu (kašmír, ambrox a pižmo) a vytvářejí tak silně návykovou dámskou vůni.

Co bych nové Eternity Now vytkla?

Snad jen až přehnaně intenzivní vůni grapefruitu a sorbetu. Kdyby jej bylo nepatrně méně, více by vynikla ta překrásná květinová část. Takto působí až moc citrusově a to této půvabné vůni nesvědčí. Dámská verze na trh vstoupila i se svým pánským protějškem Calvin Klein Eternity Now Men, ale o tom zase někdy příště.

Calvin Klein Eternity Now

Calvin Klein Eternity Now

Ač se může na první pohled zdát nenápadná, má své osobité kouzlo, se kterým budete působit neskutečně sexy. Okouzlete své okolí podmanivou vůní Calvin Klein Eternity Now i Vy. Co na ni říkáte? Už jste ji vyzkoušeli?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This