Novinka roku 2016: Joop Homme Sport

| 19.2.2016 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy, Rychlovky | 0 komentářů

S novým rokem představila značka Joop také svou žhavou pánskou novinku – Joop Homme Sport. Klasický parfém byl tentokrát představen ve zcela nové podobě, se kterou značka namířila na ještě mladší cílové publikum. Zaujme letos tato mladistvá kompozice plná kontrastů?

Originální a mladistvá pánská vůně

Poprvé Joop! vytvořil ryze svěží aromaticko-akvatickou vůni. O sportovního ducha tak kolekci pánských vůní této značky rozšířila na počátku roku 2016 pánská vůně Joop Homme SportPůvodní verze Joop je zde stále znatelná, ale novinka je více zářivější, svěžejší a přináší příjemný závan čerstvosti.

Joop Home Sport

Joop Home Sport

Složení:
Hlava: bergamot, máta, zázvor
Srdce: mořské tóny, kůže, mořská sůl, pomerančové květy
Základ: tonka

Mátový úvod evokuje příval mořské vody. Právě máta společně s vodními poznámkami a solí jsou dominantními složkami vůně Joop Home Sport. Srdce není tak slané, jak jsem očekávala. Cítím zde cosi lehce pikantního a sladkého – i když není uvedeno ve složení, cítím zde trochu skořice. Zmiňovanou sladkost mají na svědomí pomerančové květy.

O pikantnost se stará zázvor, lehce osolený. Tonkové boby obohacují vůni o lehounký dřevitý podtón.

Jaká je aktuální cena?

Asi jsem již obecně zhýčkaná z dámských parfémů – ač celkově příjemná a snadno nositelná vůně, postrádám dlouhodobější výdrž. Antoine Lie, tvůrce vůně Joop Home Sport, má velmi zkušený nos a můžeme tak říci, že se jedná o vyváženou kompozici, která má potenciál oslovit široké pánské publikum.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This