Novinka roku 2017: Armani Code Cashmere

| 10.3.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Vzrušující dámský parfém Code se v roce 2017 dočkal další neméně povedené interpretace. Po loňské verzi Satin Code představila značka Giorgio Armani vůni zahalenou do fialového hávu – dámská vůně Giorgio Armani Code Cashmere vás uchvátí jedinečným propojením vášně, stylu a prudkého temperamentu.

Cashmere: Jako ta nejjemnější tkanina

Hustá mozaika vůně Giorgio Armani Code Cashmere vás obejme jako ta nejjemnější látka. Hřejivá a jemná vůně překvapuje od prvopočátku spletitou várkou kontrastů. Hřejivá, jemná a vzrušující. Vůně Code Cashmere se nese ve stejném duchu jako její předchůdkyně Code Satin. Flakón je již proveden v novém čistém designu (bez krajky z květin, která nově nezdobí ani původní vůni Code), tentokrát v temně fialovém provedení.

Giorgio Armani Code Cashmere

Giorgio Armani Code Cashmere

Mysteriózní a nezapomenutelná

Nepatřím k fanatickým fanouškům květinových vůní (i když výjimky se i v této kategorii naleznou), ale vůně Code Cashmere mi učarovala. Celou vůní se proplétá netradiční sladkost – zpočátku jsem to odhadovala na nově pojatou vanilku, ale později jsem jasně identifikovala vůni mandlí. Právě ona gurmánská sladkost krémového mandlového mléka je pro tuto vůni tolik stěžejní.

I další složka prostupuje vůní od počátku až do konce – všudypřítomný pomerančový květ projasňuje celou kompozici a skvěle ladí s arabským jasmínem sambac. Nepřipomíná vám zatím složením nějakou vůni? Ano, mám na mysli La Vie Est Belle. Podobnost zde opravdu je, ale ne na dlouho.

Heliotrope a kosatec dotvářejí nezapomenutelné květinové srdce. Code Cashmere poté šokuje – z květinového oblaku přechází k až živočišnému základu z akordů kůže, pačuli, kadidla a semiše. Nezávislá, sofistikovaná a smyslná…

Z okouzlující sladce květinové denní vůně se rázem stává květinově-orientální večerní parfém se vším všudy. Výdrž vůně překvapí svou dlouhověkostí. V závěru nejvíce vystupuje akord kůže. O trochu méně kůže a kadidla by za mne vůni slušelo mnohem více – citlivějším jedincům může vůně kadidla poměrně vadit a připadat až dusivá. Kůže je chvílemi opravdu až příliš – s takovým množstvím kožených poznámek by se Code Cashmere dala klasifikovat spíše jako sladká unisex vůně.

Přes to vše dávám novince roku 2017 pomyslných 8/10 bodů.

Těžko rozhodnout, který z vůní Code je nejpovedenější. Za mne to bude právě Code Cashmere, který za vás?

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This