Novinka Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo

| 1.3.2016 | Dámské parfémy, Parfémy, Rychlovky | 1 komentář

Při běžných nákupech jsem věnovala chvilku a nahlédla do parfumerie, abych pro Vás opět otestovala žhavé novinky. O nováčkovi od Calvina Kleina CK2 jsem Vám již psala. Dnes si blíže představíme nový dámský parfém Signorina Misteriosa od Salvatore Ferragamo, který mne uhranul svým překrásným flakónem.

Ach, ten černočerný flakón…

Černý flakón, stylově dozdobený elegantními, po vrstvách poskládanými mašlemi (stejně jako jeho předchůdkyně Salvatore Ferragamo Signorina), musí jistojistě ukrývat orientálku jako vyšitou. Lehké vzrušení plné očekávání, příjemná nervozita a v duchu již rychle přemítám datum, kdy „něco“ budu mít, abych si její nákup náležitě ospravedlnila.

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa (zdroj: goo.gl/MZy20q, citováno dne 1.3. 2016)

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa (zdroj: goo.gl/MZy20q, citováno dne 1.3. 2016)

Složení:
Hlava: ostružiny, neroli
Srdce: tuberóza, pomerančové květy
Základ: mléčná šlehačka, vanilka, pačuli

S lehce přivřenýma očima se připravuji na první společné setkání. Cítím, jak testovací proužek a několik prstů orosil obláček vůně. Vystřízlivění z reality si obhajuji tím, že se jedná spíše o novinku pro nadcházející teplejší měsíce roku a nikoli zimní.

Lehce sladká květinová vůně

Podrobněji jsem nakoukla pod pokličku složení a z toho, co obsahuje, se orientální, výrazná vůně nemůže stát ani mávnutím kouzelného proutku. Dámská vůně Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa je tedy spíše večerní vůni. Působí na mě dojmem kvalitního tělového mléka, velice ženského a konejšivě sladkého, oblého, až mateřsky jemného.

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa

S novým pohledem a okolnostmi, které jsem dodatečně zjistila, jsem nakonec usoudila, že je docela povedená. Adjektiva, která parfém provází, mají na svědomí mléčná šlehaná pěna, divoké ostružiny, černý vanilkový lusk, pačuli a bílé květinky, tuberóza, neroli a kvítka pomeranče.

Znáte i ostatní vůně od značky Salvatore Ferragamo? Mrkněte na ně.

Po chvíli mne čeká balzámový rituál, kterým provoním každý milimetr kůže. S lehkostí vnímám vanilkovo-ostružinový krém se spoustou jemných kytiček. Spíše než ženu uragán si vybavím něžnou, éterickou bytost, vyhledávající bezpečí, něhu a lásku. Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa je ovocně mléčná, lehce sladká, květinová vůně, která bude dobrým startem do nové, prosluněné sezony.

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This