Novinky, které by Vám neměly uniknout

| 27.7.2015 | Novinky, Parfémy, Rychlovky | 0 komentářů

Léto je v plném proudu, ale to neznamená, že se parfuméři zaměřují jen na limitované letní edice. Na trhu se objevují i méně tradiční vůně, které by rozhodně neměly uniknout Vaší pozornosti. Na jaké novinky se můžeme těšit?

Vůně inspirovaná čínským čajem

Není to tak dávno, co jsem v novinkách jásala nad ohlášeným Eau Parfumée au Thé Bleu neboli „modrým čajem“ od Bvlgari, a on už je tu další přírůstek: Eau Parfumée au Thé Noir. Když chcete mít čajovou sérii, černý čaj by samozřejmě neměl chybět… Vůně je inspirována čínským černým čajem a kromě čajového akordu obsahuje také růži, bergamotovou esenci, magnólii, oud a pačuli. Těším se, jaké další čajové pochoutky si pro nás Bvlgari ještě vymyslí.

Bvlgari Eau Parfumée au Thé Noir

Bvlgari Eau Parfumée au Thé Noir (zdroj: bit.ly/1JpkjPa, citováno dne 27.7. 2015)

Luxus, zlato a hřejivé slunce

Kromě čajové kolínské chystá Bvlgari také novou vůni pro ženy. Bude se jmenovat Bvlgari Goldea a na trh přijde na podzim. Inspirací je zlato a sluneční záře; uzávěr flakónu se podobá slunečnímu kotouči. Ve složení je zlaté pižmo, křišťálové pižmo a sametové pižmo, pomerančový květ, bergamot, maliny, ylang-ylang, jasmín, ambrový akord, pačuli a papyrus.

Bvlgari Goldea

Bvlgari Goldea (zdroj: bit.ly/1LNojJM, citováno dne 27.7. 2015)

Novinky od Beyonce patří vždy k oblíbeným

Zpěvačka Beyoncé doplňuje řadu vůní, které nesou její jméno, o Heat Kissed. Nová variace na Heat z roku 2010 prý připomíná atmosféru okamžiku, kdy mezi dvěma lidmi přeskočí jiskra a schyluje se k polibku. Hlavní složkou je „plamenně rudá divoká orchidej“, dračí ovoce (pitahaya), liči, mango, jasmín, růže, santal, vanilka a pačuli. Popravdě, to složení vypadá dost neoriginálně a genericky, ale uvidíme, jak to nakonec dopadlo.

Heat Kissed

Heat Kissed (zdroj: bit.ly/1D1GJ8n, citováno dne 27.7. 2015)

Kenza není nikdy dost

Parfém Flower od Kenza už také dostal tolik variací, že se to nedá skoro ani spočítat. Právě teď na trh proniká novinka, která se jmenuje Flower L’Élixir, je zabalena ve vínově červeném flakónu a měla by patřit do gurmánské kategorie. Ve složení skutečně figurují pralinky a také vanilka; doplňují je mandarinky, maliny, růže a pomerančový květ.

Kenzo Flower L’Élixir

Kenzo Flower L’Élixir

Doslechli jste se o nějakých dalších zajímavých novinkách, které by se již brzy měly objevit na trhu? Napište nám o nich. 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This