Novinky ve světě parfémů

| 9.3.2015 | Novinky, Parfémy, Rychlovky | 0 komentářů

Ani v březnu nezůstaneme pozadu a společně s Adou Vám přinášíme nejaktuálnější novinky ze světa parfémů.

Novinky od značky Chanel jsou vždy sledované

Chanel chystá nový přídavek do řady Les Exclusifs, vůni Misia. Inspirací se stala Misia Sertová, pianistka, múza umělců a přítelkyně Coco Chanelové. Misia uvedla Coco do uměleckého světa a ukázala jí tak nový směr. Parfumér Olivier Polge chtěl zachytit atmosféru Ruského baletu, jehož byla Misia patronkou, a vůni tehdejších líčidel, jež dámy používaly. Ve složení najdeme fialky, růži z Grasse, tureckou růži, tonku a benzoin.

Chanel Misia

Chanel Misia (zdroj: bit.ly/1AW9xa5)

Nová luxusní svatební vůně

Chystáte na jaře svatbu? Guerlain pravidelně vydává luxusní svatební vůně a tou letošní je Le Bouquet de la Mariee. Bude se prodávat pouze jako čistý parfém. V jejím složení jsou andělika, červený pepř, citron, cukrové mandle, růže, pomerančový květ, pačuli, vanilka, bílé pižmo a kadidlo. V prodeji bude také cenově dostupnější verze eau de parfum pod názvem Le Plus Beau Jour de Ma Vie.

Le Bouquet de la Mariee Guerlain

Guerlain Le Bouquet de la Mariee (zdroj: bit.ly/1aXfHBW)

Zbytečně opomíjené vůně Lalique

Značka Lalique je u nás spíš na okraji zájmu, ale je to škoda – vydává spoustu zajímavých vůní. Ústřední složkou té nejnovější, která bude na trhu od března, je kosatec; Living Lalique má být moderní pudrovou vůní. Kromě kosatce bude obsahovat ještě bergamot, černý pepř, muškátový oříšek, tonku, vanilku, vetiver, cashmeran a santalové dřevo.

Living Lalique

Living Lalique (zdroj: bit.ly/1E1aW1i)

Žhavá novinka ze světa celebrit

Zpěvačka Beyoncé už pod svým jménem představila několik úspěšných vůní a nyní je na trhu další: Rise Sheer, tedy nová variace na předloňskou Rise. Rise Sheer by měla být ještě o něco svěžejší než originál a složení tomu odpovídá: obsahuje bergamot, citron, ledový bazalkový sorbet, lehké pižmo, orchidej, pivoňku, jasmín, světlá dřeva a trochu ambry.

Rise Sheer

Rise Sheer (zdroj: bit.ly/1Mna2T6)

Co na novinky říkáte? Zaujala Vás některá z nich?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This