Novinky ze světa parfémů

| 18.11.2014 | Novinky, Parfémy | 0 komentářů

I tento týden Vám přinášíme nejžhavější novinky ze světa parfémů. Milovníci Daisy mohou vyzkoušet nové verze slavné vůně, opravdu velmi netradiční balení vůně Moschino potěší i nejmenší a v neposlední řadě se dočtete o televizní hvězdičce Snooki.

Nová verze  slavné Daisy

Stále oblíbená vůně Daisy od Marca Jacobse má nové variace inspirované ovocnými sorbety. Světle fialová Daisy Sorbet obsahuje růžový grapefruit, hrušku, maracuju, wistérii, jasmín, konvalinku, fialkové dřevo, cedrové dřevo a průsvitné pižmo. Daisy Eau So Fresh Sorbet ve světle růžové barvě voní po mandarinkách, jabloňových květech, lotosu, magnólii, jasmínu, fialce, jemných dřevech a pižmu. Ze složení zatím nepoznáme, které ingredience budou nejintenzivnější, ale že jde o ovocně květinové vůně je snad jasné.

Mark Jacobs  Daisy Sorbet (zdroj: bit.ly/1v8fhwP)

Mark Jacobs Daisy Sorbet (zdroj: bit.ly/1v8fhwP)


 

Moschino pro malé i velké

Moschino představilo pro změnu sladkou vůni, a jak je u této značky zvykem, je v kýčovitě roztomilém balení. Tentokrát Moschino posunulo hranici roztomilosti až k plyšovému medvídkovi, v němž je schovaný flakón. Po pár použitích rozprašovače bude vonět celý medvídek, což je zřejmě účel. A čím že bude vonět? Mandarinkami, kardamomem, bergamotem, levandulí, fialkami, hlohem, santalovým dřevem, vanilkou, mechem a akátem. Nový parfém má jednoduchý a přiléhavý název Toy, tedy Hračka.

Moschino Toy (zdroj: bit.ly/1uqaI1B)

Moschino Toy (zdroj: bit.ly/1uqaI1B)


 

Televizní hvězdička Snooki

Znáte televizní hvězdičku Snooki? Vystupovala v americké reality show Jersey Shore a dnes má nejen svoji značku oblečení, ale teď už i parfémy. Vůně Snooki Love je třetí v pořadí, je zabalená v černo zlatém flakónu s černým peříčkem a obsahuje bergamot, pivoňku, černý rybíz, mák, hortenzii, pomerančový květ, bílou ambru, pižmo a santal. Složení je zajímavé, ale znáte to – u vůní celebrit je potřeba být ve střehu.

Snooki Love (zdroj: bit.ly/1HeWNCo)

Snooki Love (zdroj: bit.ly/1HeWNCo)

Parfémy celebrit
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This