Novinky ze světa parfémů

| 23.2.2015 | Novinky, Rychlovky | 0 komentářů

I poslední únorový týden si pro Vás parfémová guru Ada připravila výběr těch nejaktuálnějších novinek ze světa vůní a parfémů. Dočtete se, jak voní temnota v podobě Toma Forda, představíme si novou verzi A*Men od Thierry Muglera a v neposlední řadě si posvítíme na exkluzivní vůni z řady Privée. Poznejte nejžhavější novinky ještě dnes!

Jak voní nefalšovaná temnota?

Když Tom Ford představí vůni s názvem Noir Extreme, víme, že můžeme čekat skutečně extrémní temnotu. Jedná se o výraznější variaci pánské vůně Noir z roku 2012 a je určena pro muže, kteří si libují ve své výjimečnosti a umírněnost jim nic neříká. Dekadentní orientálně dřevitá vůně má obsahovat mandarinkový olej, neroli, kardamom, muškátový oříšek, růžový absolut, jasmínový akord, pomerančový květ, vanilku, kulfi (druh krémové indické zmrzliny), ambru a santal.

Tom Ford Noir Extreme

Tom Ford Noir Extreme (zdroj: bit.ly/1a4goc4)

Nový a ještě výraznější A*Men

Také A*Men od Thierryho Muglera je výrazná orientální vůně a stejné byly její variace obohacené o kávu, kůži či tabák. Nová A*Men Ultra Zest přidává citrusy, ale zcela jistě nepůjde o lehkou citrusovku pro každého. Složení obsahuje tangerinku, červený pomeranč, zázvor, mátu, kávu, skořici, černý pepř, pačuli a tonku.

amen_ultra_zest

Amen Ultra Zest (zdroj: bit.ly/1BcRNxP)

Ta nejluxusnější růže pouze pro Vás!

A teď něco pro dámy, které mají rády růže: L’Artisan v dubnu uvede do svého sortimentu Rose Privée, ódu na slavnou májovou růži, odrůdu růže stolisté, jenž se pěstuje v Grasse a používá do těch nejluxusnějších parfémů. Rose Privée vytvořil Bertrand Duchafour a kromě růže použil ještě karafiát, magnólii, šeřík, bazalku, fialku, pačuli a vůni sena.

lartisan_rose

L’Artisan Rose Privée (zdroj: bit.ly/17pYRcK)

Nově rozkvetlá zahrada značky Hermès

Kdo má rád „zahradní“ sérii značky Hermès, kterou před deseti lety zahájila megapopulární Un Jardin Sur Le Nil, může se těšit na Le Jardin de Monsieur Li, inspirovanou tentokrát čínskou zahradou. Autorem je opět parfumér Jean-Claude Ellena. Hermès zatím prozradil jen dvě složky: jasmín a kumkvat. Možná bude parfém vonět po jasmínovém čaji? Dozvíme se to na jaře.

hermes_le_jardin (zdroj: bit.ly/1GkOd33)

Le Jardin de Monsieur Li (zdroj: bit.ly/1GkOd33)

Těšíte se na některou z novinek? Která Vás zaujala nejvíce?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This