Novinky ze světa parfémů

| 27.10.2014 | Novinky, Parfémy, Zajímavosti | 0 komentářů

Další parfémové novinky spatřily světlo světa. Znáte je? Exkluzivně pro Vás je na Selfino.cz sepsala Ada.

Znáte španělskou značku Loewe? U nás nepatří k těm nejznámějším, ani v módě (prodává mimo jiné krásné a pořádně drahé kabelky), ani v parfémech. Ale možná se k nám dostane novinka Quizás Seducción, nová variace vůně Quizás, Quizás, Quizás z roku 2007. Její složení zní rozhodně svůdně: pomeranč, maracuja, grapefruit, ostružiny, tuberóza, pomerančový květ, jasmín, karamel a vanilka.

Značka Loewe

Parfémy Loewe představují šťavnatou novinku Quizás Seducción (zdroj: bit.ly/1yFQB0v)

Ani Jacomo nenacházíme mezi nejkupovanějšími značkami, ačkoli některé starší vůně, třeba Silences, Paradox nebo Aura, patřily svého času k velmi oblíbeným. Nová vůně se jmenuje jednoduše Le Parfum a je květinově orientální se špetkou koření. V jejím složení najdete broskev, bergamot, jasmín, růži, santalové dřevo, vanilku a pudrové pižmo.

Jacomo Le Parfum

Novinka Jacomo Le Parfum (zdroj: bit.ly/1DThEII)

Exkluzivní pánská vůně Grey Vetiver od Toma Forda se letos dočkala odlehčené verze: Grey Vetiver Eau de Toilette. Designér ji přirovnává k uvolněné eleganci tmavě modrého blazeru nebo bot brogue. Pro většinu mužů je to vysoce slavnostní oblečení a ne volnočasová elegance, ale popravdě, vůně Toma Forda také nejsou pro většinu mužů.

Tom Ford Grey Vetiver

Odlehčená verze Tom Ford Grey Vetiver Eau de Toilette (zdroj: bit.ly/1oQnNlH)

Grey Vetiver Eau de Toilette obsahuje zimní citron, grapefruit, bergamot, pomerančový květ, thajskou bazalku, kosatcový kořen, ambrové dřevo, větvičník, pižmo a samozřejmě vetiver. Zdá se, že půjde o aromatickou chyprovou vůni.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This