Novou barvou roku 2019 je korálový odstín Living Coral

| 2.1.2019 | Novinky, Tipy a inspirace, Zajímavosti | 0 komentářů

Co nám přinese rok 2019 si zatím ještě netroufáme odhadovat. Jedno je ale již nyní jisté – nejen módu a beauty bude výrazně ovlivňovat nový sytý odstín korálové Living Coral. Jak jej kombinovat, komu bude nejvíce slušet?

Seznamte se s Living Coral!

Každoročně institut Pantone nominuje již v průběhu prosince novou barvu roku, která je nositelkou a odrazem nejen aktuálních módních a designových trendů, ale symbolizuje i dění v kultuře či náladě společnosti. Nemyslete si, že je snad výběr barvy náhodný – experti dlouhodobě analyzují trendy, cestují po celém světě a hledají nové barevné kombinace, které ukážou nový směr do budoucna.

Po vesmírném, temně fialovém a lehce melancholickém odstínu Ultra Violet přichází rok 2019 se sytě optimistickým odstínem korálové Pantone 16-1546 Living Coral, kterou bychom mohli popsat jako jemně oranžovou barvu se zlatavým podtónem, která je typická pro korálové útesy ukrývající se pod mořskou hladinou.

Barva roku 2019 Living Coral

Barva roku 2019 Living Coral

Pozitivní myšlení, optimismus, přirozenou životní radost. To jsou přesně ty volné asociace, které člověku naskočí při pohledu na novou barvu roku Living Coral.

Stejně jako v předchozích letech, i odstín Living Coral jistě silně ovlivní naprosto každou oblast života. Od nových odstínů laků na nehty a rtěnek, módy až po sociální sítě, které se již nyní začínají hemžit trendy náměty, jak být cool a nenásilně vpustit korálovou barvu i do svého života. I mezi parfémy nalezneme již nyní několik zástupců, kteří se nesou v duchu nové barvy roku 2019 Living Coral (okamžitě jsem si vybavila dámskou vůni Valentina Blush nebo milovanou Chanel Coco Mademoiselle).

Komu bude nejvíce slušet?

Zatímco po temně fialové barvě loňského roku mohli sáhnout všichni bez rozdílu barvy vlasů, korálová je přece jen jiná liga a musíte s ní trochu obezřetně! Pro tmavovlásky je sytý odstín Living Coral jako stvořený, blondýnky by měly tuto pastelovou barvu doplnit vždy nějakým neutrálním (ideálně šedým či hnědým) odstínem.

I doplněk v barvě roku postačí

I doplněk v barvě roku postačí

Nejstřídměji si však musí počínat zrzky, které by se měly zcela vyvarovat jednobarevných šatů v korálové. Ale neteskněte, korálové se můžete nabažit i jinak – doplňkům se meze nekladou! Takový lak na nehty, trendy tvářenka nebo výrazná korálová rtěnka budou naopak skvěle ladit s vašimi ryšavými vlasy. A pár elegantních lodiček, pásek či kabelku jistě také unosíte, že?

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This