Nový pánský parfém Code Profumo

| 9.7.2016 | Pánské parfémy, Parfémy | 2 Komentáře

Elegantní, ale i vzrušující. Vysoce sofistikovaný pánský parfém Giorgio Armani Code Profumo je kombinací elegance, přitažlivosti a dokonalosti. Vůně jako stvořená pro ženicha či novodobého Jamese Bonda.

Podmaňte si celý svět

Jako žena u pánských vůní preferuji smyslnost a mužnost, což Armani a jeho Code Profumo splňují dokonale. Vzrušující a fascinující pánská vůně Code Profumo vystihuje představu o mužné sexualitě skryté ve flakónu.

Armani se rozhodl prozkoumat nové možnosti klasické (troufám si říci dnes již kultovní pánské vůně) Armani Code. Více než deset let po uvedení původní verze se v regálech parfumérií objevuje opravdu nadupaná novinka.

Armani Code Profumo se vyznačuje silnou koncentrací. Stimulující aromatické poznámky jsou zabalené v bohatých hřejivých esencích. Dokonalá vůně pro sexy muže, o kterém budou ženy hříšně snít ve dne i v noci.

Pánská vůně, která vzbuzuje touhu.

Pánská vůně, která vzbuzuje touhu.

Pánská vůně dotažená do posledního detailu

Pánský parfém Giorgio Armani Code Profumo můžeme zařadit mezi orientálně-kořenité vůně. Stejně jako původní Armani Code se i novinka roku 2016 Code Profumo točí kolem silně návykových tonkových bobů, zářivého dřevitého jantaru a kardamomu.

Intenzitou a vytříbeností nově použitých složek posouvá původní verzi mezi silně návykové vůně. Úvodní poznámky zeleného jablka, mandarinky a kardamomu dláždí cestu k bohatému aromatickému srdci. Levandule, muškátový oříšek a pomerančový květ společně vytvářejí auru výjimečnosti, kterou přenášejí i na svého nositele.

Giorgio Armani Code Profumo

Giorgio Armani Code Profumo

Nikdy bych si nemyslela, že mne v pánské vůni tolik nadchne „obyčejné“ jablko. V Code Profumo je cítit po celou dobu v pozadí a je geniálně použitým spojovacím článkem mezi jednotlivými složkami.

Mrkněte na aktuální cenovou nabídku na Elnino.cz.

Koncentrace parfému skvěle funguje, pro někoho však možná bude až moc výrazná a raději se navrátí k původní verzi. Za mne je Code Profumo jednou z nejpovedenějších pánských vůní letošního roku a při jejím testování mne napadají jen samá superlativa.

Nenapadá mne nic, co bych tvůrcům vytkla. Code Profumo je silná, opravdu dlouhotrvající, lehce nasládlá, hladká a dá se říci chutná pánská vůně, které jen těžko odoláte.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This