Nový YSL Paris

| 3.9.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Paříž je město oddané lásce, Yves Saint Laurent je návrhář oddaný ženám, proto není divu, že v jeho dílně nemůže chybět parfém Paris, který v sobě snoubí kombinaci obou těchto ingrediencí.

Yves Saint Laurent YSL Paris

Yves Saint Laurent YSL Paris

Původní verze parfému Yves Saint Laurent Paris vznikla již v roce 1983. Během několika málo let se z ní stala v parfémovém světě nestárnoucí klasika. Je to výrazná květinová vůně, jejíž nejhlavnější složkou je romantická růže. Po prvním přivonění se okamžitě ocitnete v Paříže. Iluze je naprosto dokonalá.

Růži doplňují drobné kvítky pomerančovníku a fialky. Romantickou atmosféru parfému Paris doplňuje sladká vanilka. Lehké dřevité tóny v samotném závěru vůně poté dodávají parfému potřebnou hloubku a výdrž. V roce 1985 se stal parfém Yves saint Laurent nejlepší dámskou vůní.

Koupit ZDE

Nespoutaný rebel z Paříže

Yves Saint Laurent Paris Rebel Collector

Yves Saint Laurent Paris Rebel Collector zdoj: bit.ly/1umNSYz

Pařížský módní dům YSL představuje novou verzi nestárnoucí parfémové klasiky parfémů Paris. Již toto září obohatí řadu Paris zcela nová vůně s názvem Yves Saint Laurent Paris Rebel Collector.

Parfém se před Vámi skrývá v originální origami krabičce. Po jejím otevření, které připomíná rozvití květu, nalezneme uvnitř masivní kovový flakón, jehož design v sobě nezapře podobnost k předchozím parfémům z téže řady.

YSL Paris Rebel Collector je moderní pojetí květinové klasiky Paris. V milostném duelu se z počátku proplétají tóny lístků rajského jablka a intenzivní aroma růže. Pulzující město se pozvolna odhaluje pomocí citrusů, jejichž svěžest podtrhuje štiplavý, ale zároveň jemný růžový pepř společně se zeleným čajem. V základu se pak v parfému Paris Rebel Collector příjemně otevírají dřevité tóny, pižmo a jantar.

Parfémy Yves Saint Laurent

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This