Objevte krásu Dolce & Gabbana Velvet Mimosa Bloom

| 10.10.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Čistá vůně mimózy má nezaměnitelnou vůni. Omamnou, sladce vzdušnou, květinovou. Odhalte díky dámskému parfému Dolce & Gabbana Velvet Mimosa Bloom přirozenou krásu absolutní mimózy.

Opojná květinová krása

Sladká vůně mimózy je velmi intenzivní a k parfemaci tak stačí opravdu malé množství. Květinová vůně Dolce & Gabbana Velvet Mimosa Bloom, jedna z vůní z kolekce Velvet z roku 2015, je odrazem zářivé zlaté barvy a smyslné vůně mimózy. Jak by se dala připodobnit silně návyková vůně absolutní mimózy?

Intenzivní éterické esence se získávají pouze z ručně sbíraných květů mimózy. Výrazná vůně je proměnlivá jako chameleon – zprvu voní jako čerstvě posekaná tráva, kterou doslazují tóny cukrové třtiny s medem. Euforizující vůni dotváří jemné koření, maliny a kosatce usazené na čerstvém dřevu. Mimóza má sama o sobě tak specifickou vůni, kterou není třeba nijak dotvářet.

Pocta opulentní květinové vůni

Dolce & Gabbana Velvet Mimosa Bloom přestavuje další vůni z luxusní kolekce Velvet. Čistota a překvapivá přirozenost vůně Velvet Mimosa Bloom vyplývá z vytříbeného výběru pouze těch nejkvalitnějších složek. Nejvýrazněji kompozice parfému ovlivňují bergamot v úvodu, mimóza v srdci a narcis s fialkovými lístky v základu.

Dolce & Gabbana Velvet Mimosa Bloom

Dolce & Gabbana Velvet Mimosa Bloom

Složení:
Hlava: bergamot, mandarinka
Srdce: mimóza, neroli
Základ: narcis, lístky fialky

Drahé citrusové éterické oleje z mandarinky a bergamotu v úvodu evokují teplo středomořského jara. I do úvodu se však propisuje jedna z mnoha tváří mimózy – otevírá se čerstvým květinovým tónem oslazeným medem. V srdci se zcela rozvine půvab květinové vůně Dolce & Gabbana Velvet Mimosa Bloom. Přirozenou a čerstvou vůni mimózy v základu doplňují narcis a fialkové lístky.

Nechte se unášet a užívejte si každý den.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This