Objevte nejsvůdnější valentýnské vůně!

| 7.2.2019 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Možná ještě nemáte jasno v tom, s kým strávíte letošní den svatého Valentýna. Nastává však nejvyšší čas položit si otázku, jaký parfém vás v tento romantický den bude doprovázet. Vzhledem k tomu, že výběr valentýnské vůně není radno podceňovat, přináší vám Selfino.cz zaručené tipy na ty nejsmyslnější. Která z nich bude vaším Valentýnem?

Něžnému svádění neodolá

Vsaďte během valentýnského večera na něžnou růžovou barvu. Sáhněte po romantickém odstínu rtěnky, vyberte barevně ladící šaty a celý tento outfit pozvedněte k pomyslným výšinám harmonickou toaletní vodou Lacoste Touch Of Pink. Svěží mladistvá vůně spolehlivě rozbuší srdce každého muže, který ve své partnerce vidí okouzlující princeznu.

Lacoste Touch Of Pink

Lacoste Touch Of Pink

Toaletní voda Lacoste Touch Of Pink je oslavou svůdné ženské energie i radosti ze života. Lákavý koktejl pomerančových a broskvových not otevírá cestu do květinového srdce, ozdobeného křehkými okvětními lístky fialky a jasmínu. Celým večerem vás potom budou provázet hřejivé akordy santalového dřeva, pižma a vanilky. Rozehrajte s touto vůní sladkou symfonii, které váš partner nebude mít šanci odolat!

Smyslný zásah přímo do srdce

Hledáte-li magický elixír lásky, který vystřeluje Amorovy šípy, kamkoliv si ukážete, máme pro vás smyslnou toaletní vodu Amor Amor značky Cacharel. Zapište se do srdce svého vyvoleného nesmazatelným písmem v podobě květinově-ovocné vůně. Její tóny dokážou zabrnkat na struny jeho nejtajnějších fantazií a odjistit představy plné vášně!

Carachel Amor Amor

Carachel Amor Amor

Osvěžující dávka hravosti se rozvíjí vůní pomeranče, mandarinky, bergamotu a rybízu. Na ovocné tóny efektně navazuje meruňka s lahodnou směsicí květin, kterou zakončuje svůdné cedrové dřevo, sladká vanilka a afrodiziakální pižmo. Do vůně Cacharel Amor Amor se oba zamilujete již po prvním přivonění!

Vystupte se svou tajemnou Aurou z davu

Objevte v sobě tajemnou femme fatale a zahalte se neodolatelným závojem vůně Aura od značky Thierry Mugler. Nepřehlédnutelný zelený flakon sám o sobě ztělesňuje ženskou přitažlivost a toaletní vodě, kterou skrývá ve svém nitru, nedokážete odolat ani vy, ani váš partner.

Thierry Mugler Aura

Thierry Mugler Aura

Pečlivě vybrané vonné ingredience se snoubí v dokonalé harmonii. Na začátku vás okouzlí šťavnatá hruška s ibiškovým semínkem, pozvolna přecházející do svěžích zelených a květinových tónů. Opravdová smyslnost ovšem čeká v základních notách tahitské vanilky a kořene kosatce. Toaletní voda Aura je stejně jedinečná jako vy.

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This