Odpoledne s Frais Monde

| 23.2.2015 | Zajímavosti | 0 komentářů

Jste příznivci zdravé, přírodní kosmetiky? Potěší Vás, když máte možnost osobně vidět některou ze známých celebrit? Rádi dostáváte dárky zdarma? To vše a mnohem více na Vás čeká dne 26.února 2015 v obchodním centru Palladium na Praha 1.

Přímo v lékárně Palladium si pro Vás připravil od 14 hodin distributor značky Frais Monde, el nino parfum s.r.o, příjemné setkání Jany Doleželové, tváře termální kosmetiky Frais Monde, která si k sobě přizvala MISS 2014, Gabrielu Frankovou.

Nemáte ve čtvrtek odpoledne čas nebo to máte do Prahy daleko? Nezoufejte, o jejich odpolední povídání nebudete ani Vy ochuzeni. Kdo ve čtvrtek do Palladia nebude moci dorazit, může celý rozhovor shlédnout v jednom ze 4 vysílacích časů na TV Relax.

Objevte i Vy kouzlo parfémovaných olejů Frais Monde.

Nejdůležitějším hostem této akce bude sám majitel značky Frais Monde, Oreste Gualtieri, na kterého se obě dámy již nyní velmi těší. Využijí této jedinečné možnosti a vyzpovídají ho ohledně značkové termální kosmetiky Frais Monde na věci, které doposud ještě se značkou Frais Monde nikde nezazněly…

Máte i Vy nějaké otázky týkající se této termální kosmetiky? Neváhejte a napište nám nebo dorazte osobně ve čtvrtek 26.2. do Palladia. Máte se na co těšit.

Chcete se o této značce dozvědět již teď více informací, podívejte se na stránky www.fraismonde.cz, kde naleznete přehledně veškeré informace.

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This