Okouzlující novinka Lancome La Vie Est Belle Florale

| 16.3.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Také vás ani nenapadlo, že by Lancome mohl přijít na trh s další novou verzí původní La Vie Est Belle? A je to tu. V únoru 2016 vypustila do světa okouzlující novinku La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale. Překvapí nás něčím?

Nová květinová pochoutka od Lancome

Souhlasím s názory, že je šílené vytvářet od jednoho parfému tolik verzí. Ve skutečnosti jsou ale všechny verze La Vie odlišné. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že pokud budete střídavě nosit každý den jeden, rozdílnost jednotlivých verzí pocítíte velmi znatelně.

Osmanthus (zdroj: http://goo.gl/m22iSO, citováno dne 16.3. 2016)

Osmanthus (zdroj: http://goo.gl/m22iSO, citováno dne 16.3. 2016)

Ale zpět k nové Florale. Vůni můžeme zařadit mezi květinově-ovocné. Zapomeňte na pralinky – v La Vie Est Belle Florale je nejvýraznější osmanthus, česky vonokvětka. Květy tohoto keře voní jako měkká jemná kůže s meruňkovým, broskvovým či švestkovým nádechem.

Příjemnou a výrazně odlišnou atmosféru od původní verze dotváří i akcent černého rybízu v úvodu. La Vie Est Belle Florale je tak čerstvou jarní vůní – méně sladkou, s vlastní identitou.

La Vie Est Belle Florale

La Vie Est Belle Florale

La Vie Est Belle Florale je inspirován radostnými chvilkami, přirozenou krásou a svůdností. Doslova překypuje jemnými květinovými tóny. Srdce zcela ovládá osmanthus. Společnost mu dělá magnólie obohacená o jemnou květinovou vůni jasmínu, růže, pomerančového květu, mimózy a fialky. Taková plejáda těch nejkrásnějších květů, co myslíte?

Bohaté složení uzavírá dřevitý základ tvořen z ambrového dřeva, jantaru, pačuli a pižma.

La Vie Est Belle Florale

La Vie Est Belle Florale

Složení:
Hlava: frézie, pepř, bergamot, pupeny rybízu
Srdce: jasmín, osmanthus, pomerančové květy, fialka, růže, mimóza, magnólie
Základ: pižmo, pačuli, ambrové dřevo, pižmo, iris

Jistě vás bude zajímat výdrž, když se jedná „pouze“ o EDT. Po pravdě nečekala jsem nic závratného. Mýlila jsem se! Dopoledne jsem se ovoněla a ještě následující den ráno jsem vůni po probuzení cítila. La Vie Est Belle Florale mne svou excelentní výdrží mile překvapila.

Navíc ten flakón…

Florale nabízí opět zcela nový pohled na tento mimořádný flakón navržený Catherine Krunas. Je mnohem zářivější než kdy dříve. Zdoben duhově bílou organzovou mašlí s jemným kvítkem dotváří celkový pocit z vůně.

Lehce éterická, svobodná, přitom smyslně ženská. Lancome La Vie Est Belle Florale je opravdu zcela jiná než původní verze. Pro ty, které nemohly sladkost původní LVEB ani vystát, by mohla být Florale schůdnou variantou. Zpříjemněte si všední dny a radujte se z maličkostí s originální dámskou vůní Lancome La Vie Est Belle Florale.

[Celkem: 4    Průměr: 4.5/5]
Share This