Orientální vůně Sisley Soir d´Orient

| 24.1.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Přituhuje nejen venku, ale i v konkurenčních bojích o přízeň zákazníků. Na trh se v toto období dostává geometrickou řadou více novinek, aby soutěž měla ty správné grády.

Do klání o vaše sympatie promlouvá i orientální novinka od Sisley – temná a tajemná kráska Sisley Soir d´Orient. Sisley se zatím těší v mainstreamové hierarchii k těm opomíjenějším, možná i díky vyšší pořizovací ceně, ale kdo se do ní zamiluje, tomu jeho lásku stonásobně zúročí.

Sisley Soir d´Orient

Sisley Soir d´Orient

Složení:
Hlava: šafrán, bergamot, galbanum
Srdce: růže, černý pepř, pelargónie
Základ: santalové dřevo, kadidlo, pačuli 

Sisley Soir d´Orient je směsicí vůní koření, zahřátého a jemně uvolňujícího své aroma v doprovodu kouřových podtónů s balzamikovým základem. Bohaté složení je plné kvalitních a vzácných složek.

Kadidlo, pačuli a santalové dřevo věrohodně vypráví příběh plný vášně, tajemství a síly. První z uvedených složek je také tou nejintenzivnější, která provází celou DNA parfému. Nerozlučně a bezchybně souzní s kouřovými tóny, santal a pačuli mají až éterické a sensuální účinky, díky kterým se cítíte uvolněně, vyjímečně a máte pramalou chuť se vracet do reality všedních dnů, kde je vše pojmenované a definované.

Sisley Soir d´Orient

Sisley Soir d´Orient

Pokud se vám bude zdát, že cítíte květiny, pak bude zřejmě tou nejvýraznější turecká růže, muškát anebo galbanum.

Věděli jste, že… ?

Galbanum, okoličnatá rostlina podobná fenyklu, má nepopiratelně příznivé účinky na rozhozenou psychiku a duševní nepohodu.

Ne náhodou byla tato složka vybrána právě do orientálního parfému Sisley Soir d´Orient – voní po mechu i pižmu, lese, dřevitě i balzámově, bylinně i kořenně s orientálním nádechem.

Výdrž i siláž parfému je excelentní, přesto nezpůsobuje svou intenzitou migrenózní stavy ani své nositelce, ani jejímu bezprostřednímu okolí. Nepropadejte předsudkům o těžké orientální vůni a zdání nedostupného luxusního zboží. Soir d´Orient je pro ženy, které si sami sebe váží a znají svou vnitřní hodnotu. Soir d´Orient jsem zcela propadla, ráda doporučuji podobně parfémově založeným dámám.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This