Orlane: Legendární kosmetika proti stárnutí

| 11.7.2016 | H - O, Novinky, Pečujte o sebe, Značky od A-Z | 0 komentářů

Boj proti známkám stárnutí musí být nekompromisní. Toužíte, aby Vaše pleť i po čtyřicítce vypadala na dvacet? Legendární kosmetická značka Orlane má nakročeno k objevení elixíru mládí. Vy ji ještě neznáte?

Zázrak jménem Orlane

Vrásky jsou a budou největším strašákem žen po celém světě. V boji proti nim jsme ochotné mnohdy podstoupit i bolestivé chirurgické zákroky. Je to však nezbytně nutné? Rozhodně ne! Včasnou a kvalitní péčí svou pleť udržíte krásnou a mladistvou i v pokročilém věku. Stačí jen vědět, do jaké kosmetiky se opravdu vyplatí investovat.

Řada Creme Royal

Řada Creme Royal

Francouzská „haute-cosmetique“ Orlane je průkopníkem v péči proti stárnutí již od roku 1947. Orlane se pokouší doslova „převychovat“ pleťové buňky a dodat jim vše potřebné, aby mohly fungovat stejně jako buňky mladé pleti. Tisíce spokojených žen po celém světě jsou viditelným důkazem, že se to značce Orlane úspěšně daří.

V čem je skryt elixír mládí?

Zázraky se ze dne na den bohužel nestávají. Za úspěchy značky Orlane stojí mnohaleté vědecké studie, objevy a inovace na poli v boji proti stárnutí – to vše již od roku 1947, kdy rodinnou značku Orlane založil lékárník Jean D´Albret. Tehdy uvedl na trh vůbec první krém na světě obsahující aktivní látky proti stárnutí. Objevil snad bájný pramen mládí?

Ve svých anti-aging kosmetických produktech kombinuje Orlane přírodní principy s nejnovějšími vědeckými objevy. Výzkumné laboratoře nedaleko Orleans při vzniku legendárních produktů využívají nejnovějších vědeckých poznatků a spolupracují i s výzkumnými centry v Japonsku a Itálii, díky čemuž mají maximální kontrolu nad každým stádiem vývoje jednotlivého produktu.

Legendární krém B21

Rok 1968 se stal pro kosmetickou značku Orlane historickým mezníkem – téhož roku uvedla na trh první krém pro zralou pleť Creme B21 s patentovaným obsahem aminokyselin. V době svého vzniku stál neuvěřitelných 190 Franků a stal se tak vůbec nejdražším pleťovým krémem na světě. Mládí je jednoduše k nezaplacení. Která žena by netoužila stát se opět 21letou.

Původní balení legendárního krému B21 z roku 1968.

Původní balení legendárního krému Orlane B21 z roku 1968. (zdroj: goo.gl/3H0FJM, citováno dne 11.7.2016)

Obnovoval spodní vrstvy epidermis a velmi úspěšně tak bojoval proti vráskám a únavě pleti. Po desetiletí byl zcela zaslouženě ikonou značky Orlane.

Bio-energetický komplex B21 je dodnes inovován a zdokonalován. V roce 2014 bylo uvedeno na trh inovované pleťové sérum Orlane B21 Extraordinaire. B21 je komplex čistě rostlinného původu, který dodává buňkám vše, co potřebují pro správné fungování. Podněcuje v pleti přirozené funkce obnovy buněk. Laicky řečeno, Orlane se snaží nenásilnou cestou „převychovat pleť“ a využívat potenciálu napravovat sama sebe.

Pleťové sérum Orlane B21 Extraordinaire

Pleťové sérum Orlane B21 Extraordinaire

Ale není to jen komplex B21, který stojí za úspěchem značky. Orlane objevila i další svaté grály v boji proti stárnutí – již od antiky je znám blahodárný účinek mateří kašičky, která pleť revitalizuje, stimuluje buněčnou energii a dodává pleti rovnováhu. Řada Creme Royal z roku 2011 obsahuje nejen mateří kašičku, ale i 24 karátové zlato ve formě roztoku, které tak ještě více posiluje účinky mateří kašičky, navíc má antioxidační a protizánětlivé účinky a stimuluje buněčný metabolismus a regeneraci pleti.

V portfóliu značky naleznete i řadu kosmetiky pro velmi citlivou pleť Oligo Vitamin (vyzkoušejte třeba kazetu za méně než 300 Kč). Nechybí ani řada odličovací kosmetiky, přípravky pro péči o různé typy pleti, tělová kosmetika pečující o zeštíhlení, zpevnění a hydrataci pokožky. Nově Orlane vyvíjí také řadu dekorativní kosmetiky s pěstícími účinky. A v neposlední řadě nesmíme zapomenout i na parfémy Orlane.

Zastavte čas s kosmetikou Orlane! Prohlédněte si i další produkty z nabídky této luxusní kosmetiky.

Kosmetický dům Orlane se zaslouženě stal symbolem elegance, ladnosti a věčné krásy. Díky jedinečnému know-how a odborným znalostem se stává kosmetika Orlane tajemstvím žen, které takto podvádí jinak nezastavitelný běh času. 

[Celkem: 3    Průměr: 3.3/5]
Share This