Osvoboďte svou vášeň s novou Sì Passione

| 15.5.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Novodobý parfémový fenomén se dočkal svého dalšího pokračování. V prosinci 2017 překvapila značka Giorgio Armani uvedením nejnovější verze Sì Passione. Možná dobře, že se mi do rukou dostala až nyní. Proč?

Nekompromisní vůně pro sebevědomou ženu

Sbohem chypre-ovocné Sì, vítej ovocně-květinové! Pro zarputilé příznivce původní Sì bude nová verze Sì Passione možná tak trochu zklamáním. I já jsem pod názvem Passione očekávala spíše příval sytých, bohatých a gurmánských tónů. Ve skutečnosti si však u Armaniho řekli, že vášeň bude lépe prezentovaná pomocí výrazných ovocných akordů, v tomto případě vsadili na sladkou hrušku a lehce štiplavý černý rybíz.

Mini kurz italštiny:

  • „sì“ ………………..  ano

  • „passione“……..  vášeň, kterou rudá červená barva flakónu ještě více umocňuje

Nová podoba Sì Passione poskytuje věhlasně známé vůni možnost oslovit nový okruh fanoušků. Jedno se musí Giorgio Armani nechat, sytě rudý flakón vypadá skvostně a již od prvního pohledu zaujme a nutí vás k vyzkoušení. Svádí a vyzařuje sílu, stejně jako žena, která jej nosí. Nemohu se však zbavit dojmu, že vůně Sì Passione je více ovocná než smyslná, což je trochu škoda.

Giorgio Armani Sì Passione

Giorgio Armani Sì Passione

Svobodná, odvážná a hlavně svá!

Po více než stovkách testů zdokonalila značka Giorgio Armani svou kultovní lahvičku a dodala jí zcela nový rozměr. Jasnému a svěžímu úvodu s lehce pepřem okořeněnými poznámkami hrušky dodává šmrnc i šťavnatý černý rybíz. První dojem rozhodně upoutá vaši pozornost.

Ač jsem od verze Sì Passione možná očekávala o něco dychtivější směsici tónů, vůně jako taková je skvostná. A nyní s příchodem hřejivých dní je ještě půvabnější (právě proto jsem ráda, že jsem ji otestovala až nyní). Jednoduše se jen musíte odpoutat od názvu a hlavně od původní verze.

Giorgio Armani Sì Passione

Giorgio Armani Sì Passione

SLOŽENÍ:
HLAVA: hruška, grapefruit, černý rybíz, růžový pepř
SRDCE: jasmín, růže, ananas, heliotrop
ZÁKLAD: pačuli, cedr, vanilka, ambrové dřevo

Ty nejvybranější a nejkrásnější akordy růže se mísí s opulentním jasmínem a vytvářejí tak dokonalý obraz zdánlivě křehké ženy, která však ukazuje neuvěřitelnou sílu vedenou nespoutanou vášní. Přidáním heliotrope (květinově-vanilková vůně s mandlovým podtónem) činí parfém Sì Passione silně návykovým. V závěru se konečně ke slovu přihlásí skvostná vanilka. Božský oblak vanilkou oslazených dřevin (dominantní je suché cedrové dřevo) ještě více umocňuje výsledný pocit spokojenosti a ženskosti.

Giorgio Armani Sì Passione

Giorgio Armani Sì Passione

Docela zajímavý je i fakt, že značka výslovně na svých stránkách uvádí, že Sì Passione byla uvedena v rámci oslav příchodu Čínského nového roku. Může to být tedy částečně marketingový tah, proč bylo ve složení potlačeno pačuli a celková kompozice vůně byla vytvořena jemnější, ovocnější. Možná, že důvodem bylo záměrné zacílení a oslovení asijského trhu. To by však byla vhodná otázka spíše na tvůrce vůně samotné…

Hledáte něco lehčího? Vyzkoušejte toaletní vodu Sì.
Hledáte něco intenzivnějšího? Vyzkoušejte Sì Eau De Parfum Intense.

[Celkem: 5    Průměr: 4/5]
Share This