Otestovali jsme liftingový krém Dermacol BT Cell

| 24.2.2016 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 1 komentář

Česká kosmetická značka Dermacol ve svém širokém portfóliu nabízí mimo jiné i koncentrovanou protivráskovou řadu péče o pleť BT Cell. Pozitivní ohlasy nás vedli k vlastnímu prověření. Důvěřuj, ale prověřuj. Více jak 2 měsíce jsme pro Vás proto testovali intenzivní liftingový krém Dermacol BT Cell Intensive Lifting Cream. Jak uspěl?

Krém ideální pro pleť od 30 let

Samotnou mne vrásky naštěstí netíží, přece jen Kristova léta mne ještě nedostihla. Hledala jsem proto ve svém okolí vhodného adepta, kterého bych pověřila k pravidelnému testování krému Dermacol BT Cell Intensive Lifting Cream. Nakonec jsem nemusela chodit daleko – k testování se svolila má starší sestra.

Dermacol BT Cell Intensive Lifting Cream

Dermacol BT Cell Intensive Lifting Cream

I tak mi to nedalo a i já sama jsem krém používala cca. týden. Za sebe mohu hodnotit velmi příjemnou konzistenci a vůni. Pleť byla okamžitě po aplikaci krému Dermacol BT Cell viditelně vypnutější, pevnější a dokonale hydratovaná po celý den. Krémová, lehká konzistence se rychlé vstřebává, nemastí ani nevysušuje. Pokud máte unavenější pleť, mohu doporučit používání krému BT Cell i lehce pod 30 let.

Má opravdu účinek jako botox?

Sestra podědila citlivou pleť, a proto nesnese jen tak něco. Při první aplikaci byla proto spíše opatrná a krém Dermacol BT Cell nanesla raději na noc. Dá se říci že ihned po první aplikaci měla jasno – po dlouhé době opět jeden z mála krémů, který padne i její pleti.

Dermacol BT Cell Intensive Lifting Cream

Dermacol BT Cell Intensive Lifting Cream

A jaké je její závěrečné hodnocení? 

„Po aplikaci je pleť okamžitě vypnutá, prozářená. Krém Dermacol BT Cell nijak zbytečně nemastí a pleť tak není přehnaně lesklá. Hlubší mimické vrásky nevyhladí, ale pleť je po něm viditelně hladší. Používala jsem jej vždy ráno na vyčištěnou pleť. Stačilo jen opravdu malé množství krému, které se snadno vstřebalo do pokožky. Poté jsem mohla v klidu aplikovat make-up.

Krémová konzistence bez přehnané parfemace nijak nedráždí ani citlivou pokožku a nelepí. Krém se stal mým oblíbencem a v podstatě mu ani nemám co vytknout.“

Balení:

50 ml balení tohoto krému Vám při pravidelném jednodenním používání vydrží na více jak 2 měsíce. Není třeba krému nanášet na pleť přehnané množství. Naopak je to na škodu! Zjistila jsem, že při nanesení zbytečně silné vrstvy krém utvoří na pleti jakýsi film (stejný mi vytvořil i pleťový krém Payot Creme Matifiante Velour), který posléze vytváří při aplikaci make-pu na pleti nevzhledné žmolky.

Spodní část krabičky je skleněná, víčko je plastové, ale pevné. Není to žádný designový kousek, ale není to ani nic škaredého. Jednoduše klasické balení denního krému, které neurazí ani nenadchne.

Dermacol BT Cell Intensive Lifting Cream

Dermacol BT Cell Intensive Lifting Cream

Pleťový krém Dermacol BT Cell Intensive Lifting Creams prokazatelně dlouhodobě zvyšuje pevnost pleti. Netvrdíme, že se jedná o nejlepší liftingový krém, ale v poměru cena/kvalita je naprostou jedničkou. Aby byl výsledek ještě dokonalejší, doporučujeme vyzkoušet i další z produktů řady Dermacol BT Cell. Dermacol tak potvrdil, že jeho dlouholetá tradice a mnohaleté vědecké výzkumy přinášejí zasloužené výsledky.

[Celkem: 11    Průměr: 3.2/5]
Share This