Otestujte vůni z kolekce pražských parfémů Dermacol

| 29.11.2016 | Novinky, Parfémy, Soutěže a akce | 46 Komentářů

Vůbec první kolekce pražských parfémů je tu! Česká kosmetická jednička na trhu, značka Dermacol, uvedla na trh již 14 sofistikovaných parfémů pro ženy i pro muže, které vám svou plnou a netradiční vůní vyrazí dech. Nenechte si ujít možnost získat a na vlastní kůži tak otestovat jednu z vybraných vůní.

Vytvořte si svůj vlastní styl

Každou parfemovanou vodu Dermacol provází na krabičce i samotném flakónu zlaté logo Prahy. V oficiálním katalogu a prezentaci jsou jednotlivé vůně navíc doplněny akvarelovou ilustrací jako ze starého herbáře. Půvabné, stylové a originální vyobrazení krásy těchto unikátních vůní, které vznikly ve spolupráci s francouzskými laboratořemi v provensálském Grasse.

Parfémy Dermacol

Parfémy Dermacol

Kolekce obsahuje 8 dámských a 6 unisex vůní – každá z nich vyjadřuje svou vlastní osobnost, charakter a náladu. Vůně byly vytvořeny tak, že je možné je mezi sebou vzájemně kombinovat. Kombinací dvou těchto vůní vznikne další zcela unikátní vonná stopa, která podtrhne osobnost svého nositele.

NÁŠ TIP: Okořeňte si lehce svou oblíbenou květinovou vůni Dermacol. Vůni odlehčíte a docílíte tak lehce pikantního výsledku.

Které vůně Dermacol můžete vyzkoušet?

Abychom vám tyto unikátní parfémy více přiblížili, rozhodli jsme se pro vás uspořádat předvánoční soutěž o 4 vůně. Vyzkoušet budete moci 2 druhy. Který zaujal vás?

Dermacol | Magnolia & Passion Fruit

Po prvním přivonění vás zaplaví plná ovocná vůně, lehce nakyslá po rybízu a citronu a s poměrně výrazným exotickým akcentem marakuji. Dermacol Magnolia & Passion Fruit  je květinově-ovocnou dámskou vůní, která vás přenese na rozkvetlou louku. Příznivkyně těžších květinovek budou asi zklamány, Magnolia & Passion Fruit je vzdušnou, spíše lehčí vůní, kterou oceníte na jaře a v létě.

Dermacol Magnolia & Passion Fruit

Dermacol Magnolia & Passion Fruit

Šťavnaté ovoce v úvodu doprovází sladší květinové srdce z růžové pivoňky, konvalinek a frézie. Základ je tvořen dřevitými tóny cedru. Pro někoho až příliš výrazný ovocný akord v úvodu poměrně rychle odezní a nahradí jej sladké květinové srdce. I to po čase zjemní svou tvář a vůně Magnolia & Passion Fruit se tak stává nevtíravou a půvabnou vůní vhodnou pro každodenní nošení.

Dermacol | Aromatic Bergamot & Vetiver

Druhou vůní, kterou budete mít možnost vyzkoušet, je osvěžující unisex vůně Dermacol Aromatic Bergamot & Vetiver. Sluncem prozářená svěžest bergamotu vás upoutá natolik, že budete chtít okamžitě vrátit dobu letní dovolené. Ty okamžiky bez stresu a plné pohody…

Dermacol Aromatic Bergamot & Vetiver

Dermacol Aromatic Bergamot & Vetiver

Svěží, lehce pikantní citrusová vůně bergamotu je doprovázena dřevitým akordem cedru, energií vyzařujícím sicilským citronem s kapkou grapefruitu a zázračného eukalyptu. Aby celá směsice nebyla vystavěna pouze na citrusových akordech, srdce doplňují decentní fialkové květy a velmi jemný jasmín.  Škoda jen menší výdrže, se kterou však u citrusových vůní musíme počítat. Během dne je tedy vhodné mít tuto vůni po ruce.

Lákavá nabídka, která se neodmítá

Předvánoční čas nás inspiroval k uspořádání soutěže o půvabné krásky z naší vlasti. Máme pro vás připravené 4 vůně – čekají tu na vás dvě dámské a dvě unisex vůně. Stačí, když se s námi do komentáře podělíte o své zkušenosti s jakýmkoli výrobkem od české značky Dermacol. A samozřejmě nezapomeňte připsat, kterou vůni byste rádi vyzkoušeli. Bude to:

A) Dermacol Magnolia & Passion Fruit
B) Dermacol Aromatic Bergamot & Vetiver

Soutěž poběží až do 14.12. 2016. Nejdéle následující den zde vyhlásíme jména všech 4 výherců, které pomocí uvedené mailové adresy budeme kontaktovat.

Držíme palečky všem našim čtenářům a těšíme se na vaše komentáře.


Aktualizace 15.12. 2016

VÝSLEDKY SOUTĚŽE:

Vůni Dermacol Aromatic Bergamot & Vetiver:

Ivana Smotlachová
„Ráda používám řasenku Dermacol Obsesión a rozjasňující Wake Make-up s okamžitým efektem Hydration. Láká mě vyzkoušet Dermacol Aromatic Bergamot Vetiver.“

Pavla
„Ráda podporuji české výrobky a výrobky značky Dermacol nejsou výjimkou, ať již jsou to sprchové gely nebo báze pod make-up, či neonové laky na nehty, proto mě zajímá nová vůně Dermacol Aromatic Bergamot & Vetiver.“

Vůni Dermacol Magnolia & Passion Fruit získávají:

Marie Stránská
„Ráno začnu sprchou se sprchovým gelem aroma rituál, na výběr mám z více druhů, nejraději mám ale meloun, pro mě je top! Po sprše následuje zkrášlení a v tom je pro mě naprostá bomba Dermacol pearl energy make-up base, ta krásně p leť rozjasní a vyhladí a připraví ji na následný make-up. Jako třešinka na dortu je pro mě rtěnka Longlasting lipstick, opravdu výdrž má neskutečně dlouhou a proto mám ve své sbírce všechny barvy. Na každý den jinou barvičku :-). Ještě bych si přála zahrnout do mé sbírky pěknou vůní od mé milované značky Dermacol Magnolia & Passion Fruit, takže prosím za A).“

Sára Koblížková
„Dermacol je klasikou na mém „beauty stolku“. Ať se jedná o pleťové krémy, čistící vody nebo dekorativní kosmetiku. Čistící řada Acne Clear mě pomohla překonat problémy s pletí, které mě poslední dobou velice trápily. Ovšem za a bsolutní špičku výrobků považuji Satin makeup base. Takto skvělý produkt se na trhu jen tak nevidí. Jsem ráda za to, že jsem věrná značce Dermacol a tuto super bázi jsem objevila. Děkuji Sára K.“

 

[Celkem: 2    Průměr: 3/5]
Share This