Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme

| 10.9.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Exkluzivní novinka, kterou jen tak někde nenajdete. Značka Paco Rabanne vytvořila v roce 2013 limitovanou edici parfému s názvem Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme, a to jak v dámské i pánské verzi. Buďte jedineční a okuste tuhle netradiční rockovou krásku.

Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme

Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme


Rocková hvězda

Ztělesnění dámské i pánské verze parfému Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme je ukryto pod rouškou temnoty noci. Pokud Vám v těle tepe krev rockové hvězdy, není o čem pochybovat. Již nemusíte pouze snít o pódiu a hledišti plné fanoušků. S tímto parfémem se hvězdou stanete.

Posledních pár kusů exkluzivně na Elnino.cz!

Smyslná, intenzivní a pulzující vůně pro sexy ženy, které každý den žijí naplno. Jste taková? Pak potřebujete parfém, který bude Vašemu všednímu dni udávat to správné tempo. Vůni, která Vás požene dál a podpoří Vaši fantazii a tvůrčí projev.

Parfém Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme se otevírá tóny neroli, řeřichy a hořkého pomeranče. Taková kombinace dokáže rozproudit a povzbudit Vaše tělo i mysl i v brzkém ránu po probdělé noci.

Broskev a růže dodají parfému potřebnou ženskost. Základ tvoří tóny ambry, vanilky a bájného kořene mandragory. Díky němu získává celá kompozice vůně až mystický podtext. Parfém Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme je ukryt v oválném černém flakónu, který doplňují zlaté rockové komponenty.

Ať už protančíte noc nebo budete součástí nějaké povedené rockové bandy, s parfémem Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme můžete snadno žít bohémským životem a nic pro Vás nebude nemožné.

Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme pánská verze

Paco Rabanne Black XS L´Exces Extreme pánská verze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This