Paletka Revolution by Petra od známé české blogerky válcuje internet

| 15.10.2018 | Novinky, Trendy v líčení | 0 komentářů

Makeup Revolution London by Petra ♥, kultovní paletka očních stínů navržena ve spolupráci se slavnou českou blogerkou Petrou LovelyHair, zažívá neuvěřitelnou slávu a stala se okamžitě po svém uvedení na trh bestsellerem. Skladové zásoby se tedy pekelně rychle tenčí. Pokud o její koupi uvažujete, přihoďte si ji do svého nákupního košíku co nejdříve.

Že by novodobý kosmetický svatý grál?

Tak toto se značce Makeup Revolution London opravdu povedlo. Z paletky by Petra ♥ se stal ze dne na den hit, který doslova válcuje internet. Snad každý, kdo se o oblast beauty zajímá a věnuje se jí, si jí musel pořídit – vidíte ji na každém profilu Facebook, Instagram, ve videích uznávaných vlogerek i na blozích a webech. Je prostě všude! Vy ji ještě nemáte?

Makeup Revolution London by Petra ♥

Snová paletka Makeup Revolution London by Petra ♥

Jedná se o vůbec první spolupráci zahraniční značky Makeup Revolution London s českou blogerkou a Petra LovelyHair rozhodně neskrývá své nadšení: „Chtěla jsem vytvořit paletku, kterou můžete použít pro každou příležitost a která je cenově dostupná. A to se mi doufám podařilo.“

Makeup Revolution London by Petra ♥

Makeup Revolution London by Petra ♥

Za roky úspěšného blogování Petra zná české i slovenské ženy a dobře ví, jak jsme zvyklé se líčit. Že před okázalostí preferujeme spíše střídmost, decentnost a výstřednost volíme příležitostně. Do své paletky očních stínů Makeup Revolution London by Petra ♥ proto vybrala silně pigmentované a hlavně variabilní a moderní odstíny, které užije opravdu každá žena. Očekáváte, že za takový hit zaplatíte minimálně 800 Kč? Za téměř 30 g očních stínů v trendy barvách podzimu zaplatíte pouze necelých 350 Kč!

36 barev na každý den

Osobně mám doma hned několik paletek očních stínů od značky Makeup Revolution London, a tak mne vysoká kvalita jejich novinky vůbec nepřekvapila. Paletka očních stínů Makeup Revolution London by Petra ♥ ukrývá 36 vysoce pigmentovaných, matných i lesklých očních stínů, se kterými vykouzlíte prakticky jakékoliv líčení. Po otevření se před vámi odhalí opticky rozdělená škála odstínů na dvě poloviny, evidentně dle barevné typologie na chladné a teplé typy.

Odstíny z paletky

Odstíny z paletky

Studené odstíny se mohou chlubit barevně neutrálními zemitými podtóny. Ani zrzky či blondýnky s olivovou pletí se tak nemusí vyhýbat odstínům jako je SWISS PRALINE, Princesses DRESS, BEST FRIENDS, GET READY! či SWEET TOOTH, přestože jsou na chladné straně. Druhá polovina září teplem podzimního sluníčka. Kdo miluje toto období, ten si přijde na své.

Mrkněte se, jak paletku vidí a hodnotí i naše Terry, která s ní vykouzlila uhrančivé kouřové líčení.

Neutrální zemité odstíny jsou vhodné na celé víčko jako základ, na který pak můžete nanášet další doplňkové nebo kontrastní barvy. Pokud k sobě budete kombinovat odstíny z jedné či druhé poloviny paletky, nemůžete nikdy šlápnout vedle. Řiďte se i dalším jednoduchým pravidlem, vždy míchejte alespoň tři barvy různé sytosti, a výsledek bude fenomenální. Odvážné dámy mohou vykouzlit netradičního líčení tak, že k základu nebo barvám z teplé či studené škály přimíchají kontrastní odstín z opačné poloviny paletky.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This