Pánská klasika od Bottega Veneta

| 23.7.2016 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Pánský parfém Bottega Veneta Pour Homme Extreme si žádá odvahu. Odvahu být vidět, být jiný, osobitý, nekonvenční. Připomíná starou dobrou pánskou klasiku se striktně maskulinními tóny.

Začátek může někoho vystrašit, anebo dokonce rovnou zapudit. Ten, kdo se obrní trpělivostí, tomu Bottega Veneta Pour Homme Extreme na oplátku přinese nikoli růže, ale poctivou dávku kůže, bobulí jalovce, borovice, jedle, sladké papriky, lískových oříšků, labdana, pačuli a bergamotu. Vyloženě „lesní“ kompozicí předurčuje parfém k výrazným čichovým prožitkům, aroma má hluboce zemitý, vlhký a hluboký nádech.

Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Extreme

Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Extreme

Složení:
Hlava: jalovcové bobule, bergamot, borovice
Srdce: muškátový oříšek, paprika, jedle
Základ: pačuli, kůže, labdanum

Jedinou a výlučnou asociaci, kterou si s tímto parfémem v úvodu spojuji, má podobu nejkrásnějšího svátečního období v roce – s Vánoci. Ten úžasný pocit, kdy v obýváku zničehonic vyroste jejich jehličnatý symbol a vzduch rozřízne aroma čerstvé borovice.

Osvěžující, sváteční atmosféra. A tu stejnou dokáže navodit i Bottega Veneta Pour Homme Extreme. Pocit vyjímečnosti, vzácnosti, slavnostního okamžiku. Mocně k tomu přispívají i akordy kůže. Složky parfému jsou záměrně vybírány v koncentrovanějších polohách, aby sice základem navázaly na předešlou Bottegu Venetu Pour Homme z roku 2013, avšak s důraznějším vyzněním.

Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Extreme

Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Extreme

Zdařilý výsledek v podobě silně aromatické, balzamikově-dřevité vůni, zároveň svěže kořeněné, čerstvé jako ledový poryv vzduchu na otevřené zimní pláni, eroticky vonící kůží, je přesně jako stvořený pro muže, který akceptuje pouze hranice, které si stanovil on sám.

Na zkoušku tohoto parfému vyšetřete více času, určitě jeho testování nevměstnejte mezi vyřizování telefonátu a sprint na metro. Odvděčí se vám tajemstvím, které bude postupně odhalovat. A je to pořádně sladké, tedy spíše peprné, tajemství.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This