Pánská novinka Hugo Boss Boss The Scent

| 4.11.2015 | Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Na konci srpna 2015 Hugo Boss představil novou pánskou vůni Boss The Scent. Účelem této vůně nebylo uchvátit zcela novým konceptem, odlišným od předchozích vůní této značky. Vůně Boss The Scent je velmi univerzální a bezpečnou.

Univerzální pánská vůně pro každý den

Pokud neradi riskujete, vsaďte na jistotu. Na novince Hugo Boss Boss The Scent není nic špatného, ale zároveň od ní neočekávejte nic výjimečného. Vůně se nese v duchu značky Hugo Boss – vystavěna na velmi podobných kombinacích vonných tónů. Po čichu je snadno rozpoznatelnou, stabilní vůní, která v sobě snoubí důvěru a eleganci. Díky své jednoduchosti, si ji velmi snadno zapamatujete.

Hugo Boss Boss The Scent

Hugo Boss Boss The Scent

Co rozhodně zaujme na první pohled, je flakón. Hugo Boss pozvedl design své klasické lahve zase o kousek výš. V tomto směru má ode mně pomyslnou jedničku s hvězdičkou. Hugo Boss se záměrně zaměřil na své zákazníky více než na originalitu. Trochu je to škoda. Boss The Scent není špatná vůně, ale není to nejlepší a nejunikátnější vůně na světě.

Vůně Boss The Scent v sobě kombinuje originální vonné esence z Afriky s velmi klasickými tóny. Celkově tak jde o vyváženou a hřejivou harmonii. Úvod patří pikantním tónům zázvoru. Charismatické ovocné tóny africké maninky se v srdci mísí s levandulí. Díky kůži jsem vůni očekávala více sušší a vážnější. Dodává však vůni tolik potřebný mužný charakter.

Hugo Boss Boss The Scent

Hugo Boss Boss The Scent

Složení:
Hlava: zázvor
Srdce: maninka, levandule
Základ: kůže

Dlouze jsem přemýšlela, co mi Boss The Scent připomíná. Pak jsem na to kápla. Diesel Only The Brave – podobnost těchto dvou vůní je až zarážející. Rozdíl spočívá hlavně v základních poznámkách (Diesel je více dřevitější a obsahuje více kůže). 

Zjistěte aktuální cenu této vůně.

Mnozí byly touto novinkou zklamáni, i já jsem od tak luxusního flakónu čekala něco víc. Na druhou stranu vůně Boss The Scent rozhodně nikoho neurazí a bude tak skvělou volbou na Vánoce či bude výborně fungovat jako dárek k narozeninám, pokud tápete, co koupit. Navíc funguje skvěle jen tak mimochodem. Je to přesně taková mainstreamová vůně, která má potenciál následovat díky své univerzálnosti své veleúspěšné předchůdce od téže značky.

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This