Pánský parfém CH Men Prive je tu!

| 25.8.2015 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Carolina Herrera v letošním roce představuje nové verze původních vůní z kolekce CH z roku 2007 a ​​CH Men z roku 2009.  Zatímco dámská verze dostane „pouze“ zbrusu nový jasně červený obal se zlatými detaily, pánská vůně CH Men Prive představuje zcela novou skladbu složení a rozšiřuje tak řadu pánských vůní.

Sklenka whisky

Flakón vůně CH Men Prive je napůl černý a napůl průhledný, i krabička je celá provedená v černé barvě. Hlavní ingredience vypadají jako upoutávka na večerní posezení ve vznešeném pánském klubu: kůže, whisky, benzoin.

Carolina Herrera CH Men Prive

Carolina Herrera CH Men Prive

Právě dominantní tón tmavé sladké kůže se skvěle hodí ke sklence kvalitní whisky. Kožené poznámky jsou svou sladkostí velmi podobné těm, které nalezneme např.: ve vůních Bvlgari Man in Black nebo Dior Fahrenheit Le Parfum. CH Men Prive tak může směle oběma těmto vůním konkurovat.

Dalšími složkami jsou grapefruit, zmražená levandule, kardamom, šalvěj, červený tymián a tonka. Reklamní texty slibují nadčasovou a zároveň moderní mužnost, které nikdo neodolá.

Vůně, která definuje eleganci, luxus a vášeň

Orientálně-dřevitá pánská vůně CH Men Prive evokuje vzrušení, bohatství a luxus. Bude skvělou volbou pro elegantního muže, který si potrpí jen na to nejlepší, má vlastní vkus a vyzařuje silnou osobností.

CH Men Prive

CH Men Prive

Výbušné tóny whisky, sladká kůže a šťavnaté ovoce Vám ale i tak budou připomínat starou známou CH Men z roku 2009. CH Men Prive je však více intenzivní, hlubší a zatraceně sexy pánskou vůní, která nedá ženám spát.

Výdrž je vynikající – po 8 hodinách v práci (testováno mou drahou polovičkou) je vůně stále dostatečně výrazná, drží si své kouzlo a dodá Vám tak i po náročném dni pocit sebevědomí. Nejen Vy pánové, ale i Vaše něžné protějšky si tuto novou pánskou vůni velmi rychle zamilujete. Pozor, je silně návyková a jakmile jednou vyzkoušíte, nebudete chtít již žádnou jinou vůni.

[Celkem: 1    Průměr: 3/5]
Share This