Parfém Chanel může být i vaším šperkem

| 11.10.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Sen snad každého parfémového nadšence – mít i ve své skromné sbírce alespoň jeden maličký Chanel. Tato parfémová degenerace se nevyhnula ani mé maličkosti. Sen se stal díky bláznivě nízké ceně v podzimním výprodeji na Elnino.cz skutečností… Sledovat jejich akce a slevy se někdy více než vyplatí.

Více než jen parfém…

Pro mne znamená Chanel pojem, fenomén, a to nejen ve světě vůní, ale i ve světě módy. Luxus, smyslnost, vyzrálý styl a neobyčejné a nezapomenutelné životní okamžiky, které dokáže dokonale evokovat po desetiletí jediná vůně. Přesně takový je Chanel a jeho parfémy.

Parfém Chanel Allure Sensuelle ve svém obale

Parfém Chanel Allure Sensuelle ve svém obale

Parfém Chanel Allure Sensuelle pod drobnohledem

Když vám tento parfém přijde domů, hned si povšimnete luxusního balení, ve kterém je vůně uložena jako v královském lůžku. Předtím než si parfém Chanel Allure Sensuelle objednáte, dobře si všimněte jeho velikosti (objem je 7,5 ml). Nejedná se o parfémovanou či toaletní vodu, ale o vůbec nejvyšší možnou koncentraci – bavíme se zde tedy o opravdovém parfému. Jde o balení menší než krabice bonbónů Tic Tac a nemá ani rozprašovač.

Parfém Chanel Allure Sensuelle

Parfém Chanel Allure Sensuelle

Něco tak koncentrovaného není možné aplikovat plošně jako běžnou vůni. Tím byste ve svém okolí nevyvolaly obdiv, ale značné pohoršení. Parfém se pro svou sílu aplikuje přesně tak, jak jste to viděli ve starých filmech. Po kapkách na partie, kde vám nejlépe proudí krev, nebo jak by řekla Coco Chanel, na místa, kde chcete být políbená. Můžete ho dát na zápěstí, na krk, za ušní lalůčky, …

Jakou vůni můžete očekávat?

S přesným popsáním této vůně by měl problém i nejeden uznávaný spisovatel proslulých románů. Vůně Chanel Allure Sensuelle vystihuje emoce interpretované proslulou francouzskou šansoniérkou Édith Piaf. Silné a plné prožitku…

Nenechte se vyděsit a mylně oklamat prvním okamžikem po otevření lahvičky. Možná že i vám vyrazí dech. Silné orientálně-kořeněné tóny vás pohltí a vyzvou vás na výpravu do dálného Orientu. Ještě malé upozornění – já jsem se značnou dobu pasovala s odstraňováním papírku, který fixuje víčko na svém místě, aby se při přepravě parfém nerozlil.

Chanel Allure Sensuelle

Chanel Allure Sensuelle

Už z úvodu je jasné, že nenechá jediného člověka chladným. Orientálně-květinový parfém Chanel Allure Sensuelle je hřejivý jako nejjemnější kašmírový svetřík, který si přehodí žena přes své krajkové negližé, ve chvíli, kdy chce přivítat svou lásku ve dveřích. Možná, že vám zpočátku bude připadat staromódní a strohý, nedejte se však odradit.

Chanel Allure Sensuelle vyžaduje dostatek času, aby se mohly jednotlivé fáze vůně řádně rozvinout a propojit se do omamné a až fascinující vůně, kterou běžně v ulicích nepotkáte. Pokud dáte vůni čas a prostor, odmění vás svou nezaměnitelnou květinovou vůní růže a jasmínu.

Teplem vašeho vlastního těla je vůně postupně zahřívána a na pokožce začne dominovat dřevitá vanilka. A jsme doma. Vanilka je považována za afrodisiakum a v kombinaci s jasmínem a růží, které dávají vůni lehký rozlet, je těžké ji odolat.

Chanel Allure Sensuelle

Chanel Allure Sensuelle

Vanilka dává parfému mnohonásobně větší smyslnost než jakou můžete cítit ve verzi EDP či EDT. Pravda, takovéto vůně nejsou pro každého, ale vášnivý parfém Chanel Allure Sensuelle je rozhodně variabilnější a najde si svůj zástup ctitelek.

Pro nejzásadnější životní okamžiky a mezníky si nedovedu představit vhodnější vůni. Spolehněte se na Chanel Allure Sensuelle, vsaďte na osobitost a smyslnou ženskost.

[Celkem: 3    Průměr: 3.3/5]
Share This